top of page

Çamlıca’ya ‘Özel’ destek

“Atom Karıncamız seçimi kazanacak”

CHP Lideri Özgür Özel, paylaştığı video ile CHP’nin Büyükkarıştıran Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Çamlıca’ya destek istedi. Videodaki konuşmasında Ertuğrul Çamlıca için ‘Atom Karınca’ lakabını takan Özel; “Aslında 31 Mart’ta Cumhuriyet Halk Partisi, Büyükkarıştıran’ı kazanıyordu. Ama seçime çok fazla haksızlık karıştı. Atom Karıncamız bu pazar günü seçimi kazanacak. 5 yıl boyunca Büyükkarıştıran’a en iyi hizmetleri yapacak” dedi.

CHP Lideri Özgür Özel, paylaştığı video ile CHP’nin Büyükkarıştıran Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Çamlıca’ya destek istedi.

Bilindiği üzere yapılan itirazlar sonucu Yüksek Seçim Kurulu tarafından 2 Haziran tarihinde Büyükkarıştıran’da seçimin yenilenmesi kararı alınmıştı.

Özel, Ertuğrul Çamlıca’ya ‘Atom Karınca’ lakabını taktığını belirtti.

“ATOM KARINCAMIZ BU PAZAR GÜNÜ SEÇİMİ KAZANACAK”

Paylaştığı video ile Çamlıca’ya destek oyu istediklerini ve kazanacaklarına inandıklarını belirten Özel; “Bu pazar Büyükkarıştıran’da seçim heyecanı var. Aslında 31 Mart’ta Cumhuriyet Halk Partisi, Büyükkarıştıran’ı kazanıyordu. Ama seçime çok fazla haksızlık karıştı. Ve CHP, burayı kazanmasın diye her yola başvurdular. Kimler kimlerle beraber. Kimler kimleri destekliyor. Bir tek amaç car Büyükkarıştıran CHP’nin belediyesi olmasın. Ertuğrul Çamlıca Büyükkarıştıran’a çok önemli hizmetler yapmış çok heyecanlı hepimizin desteklediği birisidir. Benim ona taktığım lakap ile kendisi ‘Atom Karınca’nızdır. Atom Karıncamız bu pazar günü seçimi kazanacak. 5 yıl boyunca Büyükkarıştıran’a en iyi hizmetleri yapacak. Bizde CHP olarak, CHP belediyeleri olarak onun arkasından sonuna kadar duracağız. Büyükkarıştıran’a kolay gelsin, bu seçimlerde en iyi sonucu alacaklarına ve Büyükkarıştıran’ı kimsenin büyük hesaplarına alet etmeyeceklerine inanıyorum. Ertuğrul Çamlıca’ya başarılar diliyorum” dedi.

342 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bunaldık!

Comentários


bottom of page