01 Aralık 2021 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
YAZAR DETAYI
Mahir KÖK- Emekli Tuğgeneral
2021 yılına girerken
Yazı Tarihi: 01 Ocak 2021 Cuma 06:50

Değerli dostlarım,

2021 yılına girerken, 2020 yılını, yanlışlarıyla doğrularıyla geride bırakıyoruz.

2020 yılında ülkemizde ve dünyamızda corona salgını ortaya çıktı. Ülkemiz de bu salgınla mücadele edildi ve birçok sevdiğimiz, saydığımız değerlerimizi ebediyete uğurladık. Sağlık çalışanlarımız çok büyük fedakarlıklar göstererek salgınla mücadele ettiler. Hepsine ne kadar teşekkür etsek azdır.

2021 yılının getireceği sağlıklı, huzurlu mutlu günlerin 2020 yılında yaşadığımız kötülükleri unutturacağı bir yıl olmasını diliyorum.

2021 yılında meydana gelecek başarıların tüm kötülükleri, başarısızlıkları yok edeceğini, aklın ve bilimin hep önde olacağını, her seviyede şiddetin önüne geçileceği, özellikle kadınlarımıza yönelik şiddete mani olunacağı, vatandaşlarımızın birlik içinde bir arada yaşayacağı, bir ortam oluşturulmasını, vatandaşlar arasında kutuplaşmalara mani olunmasını, kederde, tasada, kıvançta, ortak hareket eden vatandaşlarımızın oluşturulmasını, vatandaşlarımızın ayrıştırılmaması için yöneticilerimizin gereken hassasiyeti göstereceği bir yıl olması dileğiyle, 2021 yılında oluşacak güzelliklerin hayatımızı dolduracağı, düşüncelerimle; Bu dileklerimin gerçekleşmesi için 2021 yılının bir başlangıç olması umuduyla, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar, hepinize sağlık, huzur, mutluluk, dileklerimle saygılarımı ve sevgilerimi sunarım.

 

Bu yazı 14050 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER YAZILARI
» Atamızın emaneti cumhuriyetimiz 98 yaşında
» Zafer Bayramımız kutlu olsun
» 2021 yılına girerken
» ATATÜRK ÖLMEDİ, İÇİMİZDE YAŞIYOR
» Kul olmaktan kurtularak, özgürce yönetime katılmanın yolu: Cumhuriyet İdaresi
» Kul olmaktan millet olmaya giden yol!
Yazarın tüm yazıları >>>
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter