26 Ocak 2021 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
YAZAR DETAYI
Necati KAYHAN
SEÇENEK
Yazı Tarihi: 07 Aralık 2019 Cumartesi 07:33

Bir fabrikaya nitelikli, pratik zekalı bir satış elemanı alınacaktı. Yazılı sınavı 400 kişi kazandı. Mülakatta herkese aynı soruyu sordular ve en güzel cevabı vereni işe aldılar.

Soru şuydu;

“Otomobilinizle gidiyorsunuz. Otomobiliniz sizden başka sadece bir kişiyi alabiliyor. Bir otobüs durağında yağış altında bekleyen üç kişiye rastladınız. Birisi yaşlı bir kadındı ve hemen hastaneye götürmeniz için yalvarıyordu. Diğeri hayatınızı borçlu olduğunuz kişiydi. Can ciğer arkadaşınızdı. Sizi görünce sevindi; “Haydi gidelim” dedi. Bir diğeri ise biricik aşkınızdı. Canınızdan çok sevdiğiniz sevgilinizdi.

Arabaya kimi alırdınız?

Size bu soruyu soruyorum. Eğer bilirseniz 0538 669 99 74 numaralı telefonu arayın. Emrullah Efendi karşısındaki Yeni Eczane karşısında bulunan Nisb-et Dönerci’den bir ayran ve bir porsiyon et döneri yiyin.

 

BEYLER! LÜLEBURGAZSPOR’A YARDIM EDİN

Sevgili Lüleburgazlılar. Uzun yıllardan beri ilk defa Lüleburgazspor’un böyle güzel galibiyetler aldığına şahit oluyoruz.

Mükemmel bir başkanımız ve yönetim kurulumuz, eşi bulunmaz bir futbolcu kadrosuna sahibiz. Ve çalışmasını seven, işini çok seven bir teknik heyetimiz var.

Bunların hepsi bir araya geldiğinde maçlardan üçer puan aldığımıza nasıl herkes çılgınca seviniyor.

Lüleburgazspor hep böyle oynamalı.

Lüleburgazspor çünkü bunu hak ediyor.

Ama bu sevincin, bu serüvenin böyle devam etmesi için bir kişinin veya iki kişinin maddi çabalarıyla gün gelir bir yerde tökezleriz. Bakın sizleri ikaz ediyorum. Bu iş uzun müddet böyle gitmez. Lüleburgazspor’un ileriki günlerde tökezleyeceğine eminim. Bu kulübe her ay nakit para lazım. Eğer bizi yönetenler bu yönetime yardım etmezse lastik patlar. Gümleriz…

Tekirdağspor geçen gün bir gece düzenlemiş ve o gecede toplanan paraların haddi hesabı yokmuş. Lüleburgazlıların Tekirdağ’dan neyi eksik.

Lütfen beyler, biraz olsun atak olun. Lüleburgazspor’u yaşatalım.

15-20 gün içinde bir yerde Lüleburgazspor için balo düzenleyeceğiz. Yemekleri de bizler yapacağız. Biletler 50 TL’den satılacak. Ailece olacak. Ve en önemlisi ise yemekler açık büfe olacak.

Topladığımız paraları sayın başkanımıza vereceğiz.

Yine yazıyorum, buradan gelecek olan ancak Lüleburgazspor’a ilaç olur ama yine de yetmez.

Edirne Belediyesi tüm cadde ve sokaklarda park eden motorlu taşıtlardan Edirnespor’un yaşaması için 2 veya 3 TL alıyorken bizler bir otoparkı bile kulübün hizmetine veremiyoruz.

Stadın içine reklam tabelası koyma cesaretini gösteremiyoruz.

İnanın Lüleburgazspor’un aldığı puanlara seviniyorum ama doğacak olan olumsuzluklara da tahammül edemiyorum. Ne oldu bizlere?

Dertlerine, sevinçlerine, hep beraber katılalım.

Maçlara girerken 10-20 50 TL verelim… Toplanan para derdimize az da olsa merhem olur.

Hadi bakalım el ele!

Ve el ele güzel günlere.

 

Bu yazı 845 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER YAZILARI
» LÜLEBURGAZSPOR NE YAPACAK?
» ÖRNEK TALEBE
» ÇÖP VERENE ERİK
» SATICI GİREMEZ
» YARDIMLAŞMAYA BAŞLAYIN!
» KARDEŞ
» DEPREMLER ART ARDA GELİYOR!
» GERÇEĞİN KAÇ YÜZÜ VAR?
» YENİ YIL GEÇTİ AMA!
» İSTANBUL SÖZLEŞMESİ
Yazarın tüm yazıları >>>
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter