Müsellim’de intihar

Babaeski’ye bağlı Müsellim köyünde meydana olayda, psikolojik bunalıma girdiği belirtilen S.Ç evinin bahçesinde av tüfeği ile yaşamına son verdi.

10 Ağustos 2012 17:53

İl Jandarma Komutanlığı’dan yapılan açıklamaya göre Müsellim köyünde yaşayan S.Ç’nin henüz belirlenemeyen bir nedenle psikolojik bunalıma girdiği ve kendisine ait av tüfeği ile çene altından ateş ederek intihar ettiği belirtildi. Yaşamına av tüfeği ile son veren S.Ç’nin cenazesi Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatı ile otopsi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

 

Yan baktın kurşunu

Lüleburgaz düğüncübaşı köyünde meydana gelen olayda H.Ş kız kardeşine yan gözle baktığını iddia ettiği Y.Y’yi bacağından vurarak yaraladı. Ahmetbey’de yaşayan Y.Y ve T.S , arkadaşları olan H.Ş ve Y.B’yi Düğüncübaşı köyü çıkışına konuşmak için çağırdıktan sonra meydana gelen olayda, Y.Y kız kardeşine yan gözle baktığını iddia ettiği H.Ş’yi belinden çıkarttığı ruhsatsız tabanca ile iki el ateş ederek sol dizinden yaraladı. Olayın ardından H.Ş’yi emniyete gitmesi halinde ölümle tehdit derek olay yerinden uzaklştı.

H.Ş önce lüleburgaz Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Daha sonra ise H.Ş’nin Edirne Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildiği, zanlıların halen arandığı belirtildi.

 

 

Komşusunun kaburgalarını kırdı

Pınarhisar’ın Poyralı köyünde iki komşu arasında çıkan su kanalı üzerine tahta ve demirden geçiş yolu yapma kavgası hastanede bitti.

Tarlasındaki su kanalının üzerine tahtadan ve demirden yol yapan O.K ile tartışan komşusu M.G, O.K’ye sopa ile saldırarak boynundan ve kaburgalarından yaralanmasına sebep oldu. O.K hastanede tedavi altına alınırken M.G’nin de sorgulanmak üzere Bölge Jandarma birimine götürüldüğü açıklandı.

 

Kızı kurtardı

Vize’ye bağlı Hamidiye köyünde girdiği psikolojik bunalım nedeniyle kendisini asma girişiminde bulunan İ.E olayı kızının fark etemesi ile ölümden döndü.

İntihara teşebbüs eden babasını fark ederek olaya müdahale eden kızı İ.E’nin yaşama yeniden tutulmasını sağladı. Hastaneye kaldırılan İ.E isimli şahsın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

 

Sınırda 8 Suriyeli

Kırklareli Dereköy’den Bulgaristan’a yasa dışı yollarla geçen 8 Suriyeli ve 1 Türk Bulgaristan yetkilileri tarafından Türkiye’ye iade edildi.

Türkiye’den yasa dışı yollarla çıkan 8 Suriyeli Bulgar sınır muhafızları tarafından yakalandıktan sonra iki ülke arasındaki protokol gereği Türk yetkililere teslim edildiler. Suriyeli’lerin sınırdışı edilmesi için işlemlerin başladığı belirtildi.

 
Kaynak :
Bu Haber 1470 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu: