Kentspor Çakıllıspor'a acımadı

Kırklareli 1.Amatör Ligi B grubu mücadelesinde Kentspor, Çakıllıspor’u 5-2 mağlup ederek ligde ikinci galibiyetini aldı.

19 Kasım 2013 09:36

Uğur PİRPOR

Pazar günü, İstasyon sentetik sahada oynanan mücadeleye etkili başlayan konuk takım Çakıllıspor oldu. İlk yarıda Çakıllıspor’da Emrah kırmızı kart görerek oyundan atıldı. On kişi kalmasına rağmen Oğuz ile bir gol bulmayı başaran Çakıllıspor, maçta 1-0 öne geçti. Bu gole Kentspor Ayberk ile cevap verdi ve maçta durum 1-1 oldu. İlk yarı 1-1 eşitlikle tamamlandı.
İkinci yarı karşılıklı ataklarla başladı. Çakıllıspor Doğan’ın ayağından bir gol daha bulmayı başardı ve maçta 2-1 öne geçti. Yediği golden sonra toparlanan Kentspor, önce Erkan ile beraberliği yakaladı, ardından Volkan, Yusuf ve Mustafa Can’ın ayağından bulduğu gollerle maçı 5-2 kazandı.
MAÇ KADROLARI: Kentspor (Selçuk, Enis Güngör, Cenk Köreli, Ünal Pıtır, Berkay Akçan, Ayberk Türsün, Emrah Topal, Oğuzhan Yiğit Balkan, Volkan Canpolat, Yusuf Yavaş, Erkan Zengin)
Çakıllıspor  (Erdi Baki, Mehmet Tunç, Doğan Arıkoğlu, Murat Kulaksızoğlu, Oğuz Özkan, Olcay Zenger, Çoşkun Güven, Sezer Topçular, Hakan Bostancı, Akın Demirkan, Emrah Özlek)


 
Kaynak :
Bu Haber 349 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu: