BU NE UMURSAMAZLIK!

Lüleburgaz’da belli başlı bölgelere kesilmiş at kalıntıları halkın sağlığını tehdit ederken hiç kimsenin olaya müdahale etmemesi bu işi yapanları cesaretlendiriyor.

16 Ekim 2011 21:40
Yasemin ÇETİNKAYA
Lüleburgaz Evrensekiz stabilize yolu arasında bulunan köprünün altına yine at kemikleri atıldı.
Kimliği belirsiz kişilerin kesip siyah poşetlerin içine koyarak köprü altına attığı at kemikleri, başı boş köpekler tarafından yola saçıldı.
Gazetemizde defalarca aynı bölgeye atılan atların haberlerinin yayımlanmasına rağmen denetim yapılmaması ve at kemiklerinin atılmaya devam edilmesi soru işaretlerine neden oluyor.
Suyun içinde çürüyen at atıkları sağlığı tehdit ediyor.
Yolda duran kemiklerin etrafa kötü koku saçması ise yoldan geçen vatandaşların tepkisine neden oldu.
Vatandaşlar, yetkililerin at kesen kişileri bir an önce bulmalarını isteyerek “ Lüleburgaz Evrensekiz stabilize yolu üzerinde bulunan köprülerin altında sürekli at kemikleri var. Siyah poşetlerin içine kimliği belirsiz kişiler tarafından doldurulan at kemikleri sürekli bu bölgeye atılıyor. Lüleburgaz’da ve Evrensekiz’de yaşayan herkes bu yol üzerindeki köprüye at kemikleri atıldığını biliyor. Bu kadar sıkılıkla atılan, bu atlar nerden bulunuyor, nerede kesiliyor? Yetkililer bu duruma neden sessiz kalıyor?
Kimler tarafından nasıl ve ne zaman atıldığı bilinmeyen at kemikleri, sadece başıboş köpeklerin karnını doyurmaya yarıyor
 
Kaynak :
Bu Haber 614 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu: