22 Ocak 2022 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Selçuk mazbatasını aldı
Kırklareli # 15 Ocak 2022 Cumartesi 06:39

Sedat EVREN

Geçtiğimiz gün yapılan kongrede güven tazeleyerek yeniden seçilen Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf Oda Başkanı Ergun Selçuk, Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.
Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf Oda Başkanı Ergun Selçuk'un Pembe, diğer aday Serhat Oruç'un Mavi liste ile girdiği seçimin galibi 5 oyla Ergun Selçuk olmuştu.
Kırklareli Adliyesi’ne mazbatasını almaya giden Selçuk, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı açıklamada; “Esnaf Odası adına yeni arkadaşlarımla birlikte çalışacağımız yeni çalışma dönemindeki süreç için mazbatamızı almış bulunmaktayız. Yaptığımız genel kurulda bize güvenen oy veren vermeyen tüm oda üyelerimize teşekkür ederiz. Kongrede verdiğimiz sözlerin arkasında olacağımızın bilinmesini isteriz. Yaptığımız seçimin kaybedeni yok kazanan ise odamız oldu” dedi.

Mazbatasını alan Selçuk daha sonra adliye binası önünde yönetim kurulu ve kendisini destekleyen üyelerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu haber 916 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter