22 Ocak 2022 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Amatör liglerde haftanın maçları
Spor # 14 Ocak 2022 Cuma 06:52

Tevfik İŞÇİ

15 OCAK 2022 CUMARTESİ

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Babaeskispor-Kırklareli Doğuşspor                                         U-18 İsmail TIRPANCI Sezonu A-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Lüleburgaz Atletikspor-Yıldırımspor                                       U-18 İsmail TIRPANCI Sezonu B-Grubu

14.30 Celaliyespor-B.Karıştıranspor                                                 U-18 İsmail TIRPANCI Sezonu B-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Vizeacarspor-Vizespor                                                            U-18 İsmail TIRPANCI Sezonu A-Grubu

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Pınarhisarspor-Kırklarelispor                                                  U-18 İsmail TIRPANCI Sezonu A-Grubu

 

 

16 OCAK 2022 PAZAR

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

16.45 Eriklerspor-Kıyıköyspor                                                           1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu A-Grubu

18.45 Kofçaz Serhatspor-Küçükyaylaspor                                         1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu A-Grubu

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Katranca Kartalspor-Sinanlı Gençlergücüspor                        1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu B-Grubu

14.45 Babaeski Doğanspor-Kırıkköyspor                                           1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu B-Grubu

 

ALPULLU SAHASI

14.00 Düğüncülü Çiçekspor-Hürriyetspor                                        1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu B-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Emirspor-B.Karıştıranspor                                                      1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu D-Grubu

15.00 Özerspor-Lüleburgaz Doğan Güneşspor                                 1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu C-Grubu

17.00 Alacaoğlu Alaspor-Lüleburgaz Adaletspor                              1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu C-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

13.00 Hamitabatspor-Karşıyaka Gençlikspor                                    1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu D-Grubu

15.00 Celaliyespor-Karaağaçspor                                                     1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu D-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Çakıllı Gençlerbirliğispor-Demirköyspor                                 1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu A-Grubu

14.30 Vizeacarspor-Kayaspor                                                           1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu A-Grubu

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Eskitaşlıspor-Trakya Fenerspor                                               1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu C-Grubu

 

PEHLİVANKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Kuştepe Gençlikspor-Alpullu Gençlikspor                               1.Amatör Lig Latif ORUÇ Sezonu B-Grubu

 

 

 

 

 

Bu haber 784 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter