01 Aralık 2021 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Kadro 21 kişiye çıkarıldı
Kırklareli # 25 Ekim 2021 Pazartesi 06:19

Çınar TÜRKMEN

Kırklareli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, büyükler kategorilerinde mücadele edecek takımların müsabaka isim listesine 21 futbolcu yazılabileceğini duyurdu.

ASKF’den yapılan açıklamada, Bölgesel ve Yerel amatör liglerde müsabaka kadrosunun 1 kaleci, 10 futbolcu ve en fazla 7 yedek futbolcu olmak üzere  18 futbolcudan oluştuğu hatırlatıldı.

Kovid – 19 salgını nedeniyle 3 olan oyuncu değişikliği sayısının bu sezonda 5 olarak düzenlenmesi dolayıyla büyükler kategorilerinde (BAL, Süper Amatör, 1. ve 2. Amatör) kulüplerden gelen talep üzerine 2021-2022 sezonunda uygulanmak üzere müsabaka kadrosunun 18 kişiden 21 kişiye çıkarıldığı duyuruldu.

Dileyen kulüplerin bu sezona mahsus olmak üzere takım kadrolarını 21 kişi olarak yazıp hakeme ibraz edebilecekleri kaydedildi.

Öte yandan 2021-2022 Futbol Sezonu Altyapı Ligleri müsabakalarının fikstür belirlenmesi, müsabakaların başlama tarihi ile ilgili planlama öncesinde kulüplerin Altyapı Liglerine katıldıklarını yönetim kurulu kararıyla belirlemeleri gerektiği, Süper Amatör Lig ve 1.Amatör Lige katılan kulüpler haricinde bu sezon sadece Altyapı Liglerine katılacak kulüplerin Vize-Referans Bedellerini yatırmaları gerektiği ifade edildi.

Kulüplerin, belirledikleri kategorinin yönetim kurulu kararını en geç 25 Ekim Pazartesi günü mesai bitimine kadar (ASKF’ye faksla ya da ASKF Sicil Lisans’a bildirmeleri gerektiği hatırlatıldı.

 

Bu haber 462 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter