14 Nisan 2021 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
‘Sürdürülebilir Yaşam Film Günleri’ başlıyor
Doğaya Dönüş Derneği, Kırklareli Kent Konseyi, T.Ü. Çevrecilik ve Geri Dönüşüm Topluluğu ve T.Ü. Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliğinde, 9-11 Nisan 2021 tarihleri arasında "Sürdürülebilir Yaşam Film Günleri" düzenlenecek
Lüleburgaz # 08 Nisan 2021 Perşembe 07:17

Çınar TÜRKMEN
‘Movies that Matter’ ve ‘UNDP Türkiye’ desteği ile Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali seçkisinden 12 belgeselin yer alacağı "Sürdürülebilir Yaşam Film Günleri (SYFG)", Doğaya Dönüş Derneği, Kırklareli Kent Konseyi, Trakya Üniversitesi Çevrecilik ve Geri Dönüşüm Topluluğu ve Trakya Üniversitesi Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (Çevsam) organizasyonu ile 9-11 Nisan 2021 tarihlerinde çevrimiçi gerçekleşecek.
Ekolojik ve sosyal sorunların birbiriyle ilişkisini, ve sürdürülebilirlik perspektifi ile ilişkilendirilerek daha kapsamlı ve geniş bakış açısıyla ele alınan insan haklarını konu alan SYFG’de film gösterimlerinin yanı sıra davetli konuşmacılarla çevrimiçi panel ve tartışmalar yer alacak.

Programda Begonya Rodrigez (Trakya Üniversitesi), Mahmut Sürer (Kırklareli Kent Konseyi), Tuğba Bayburtoğlu, Cihangir Bayburtluoğlu (Doktor, Bloger) ve Dr. Hasan Onat izleyicilerle çevrimiçi söyleşiler gerçekleştirecek. 

TÜM GÖSTERİMLER ÜCRETSİZ
Sürdürülebilir Yaşam Film Günleri kapsamındaki gösterimler, Surdurulebiliryasam.net adresindeki ‘Takipçi Ol’ butonundan kayıt yapıldıktan sonra web sitesinden ücretsiz olarak izlenebilecek.

 

Bu haber 256 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter