07 Mart 2021 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Eğitime 100 tablet desteği
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nca, TOBB Küçük Parmaklar Kampanyası kapsamında ilçelere tablet bilgisayar yardımı yapıldı.
Kırklareli # 20 Şubat 2021 Cumartesi 06:59

Tevfik İŞÇİ

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, ‘TOBB Küçük Parmaklar Kampanyası’ kapsamında gençlere hediye edilecek olan klavyeli tablet bilgisayarlarımızı, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim etti.

KTSO yönetiminin, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Kalkan, Demirköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Oğuz Ak, Kofçaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Zafer Topuz ile Pınarhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Alpay Arı ile imzalanan protokol kapsamında tablet bilgisayarlar ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılacak.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz tarafından Oda ve Borsalar vasıtasıyla her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere düzenli olarak yapılmakta olan eğitim yardımlarının, içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde yaygınlaşan Uzaktan Eğitim (Online Eğitim) Sistemi’ne katkı sağlanması amacıyla bu yıl “Klavyeli Tablet Bilgisayar” dağıtımı şeklinde yapılması planlandı. Bu çerçevede başlatılan “Tablet Bilgisayar Dağıtım Kampanyası” kapsamında Klavyeli Tablet Bilgisayarlarımızı ilimizde eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Milli Eğitim Müdürlerimize teslim ettik. Eğitime ve dolayısıyla insana yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Geleceğimizi yönlendirecek ülkemizi ve milletimizi her daim ileri taşıyacak ihtiyaç sahibi tüm öğrencilerimize desteklerimiz devam edecektir. Geleceğimize imza atacak gençlerimizin tabletlerini iyi günlerde kullanmalarını temenni ediyor, eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar diliyor, kıymetli müdürlerimize misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Bu haber 306 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter