21 Ocak 2021 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Belediyeden 1 TL’ye ekmek
Ergene Belediyesi, Halk Ekmek Fabrikası’nda ürettiği ekmekleri ilçenin çeşitli mahallelerinde yer alan Halk Ekmek Büfeleri aracılığı ile vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor.
Tekirdağ # 14 Ocak 2021 Perşembe 06:53

Haber Merkezi

Artan maliyetlere rağmen Ergene’de vatandaşlara 1 TL’ye ekmek satışı yapan Ergene Belediyesi, günde ortalama 5 bin ekmek üretiyor.

Ergene Belediyesi, Halk Ekmek Fabrikası’nda ürettiği ekmekleri ilçenin çeşitli mahallelerinde yer alan Halk Ekmek Büfeleri aracılığı ile vatandaşlara ulaştırıyor.

Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas hafta sonu Ergene Belediyesi Halk Ekmek satış noktalarını ziyaret etti.

Vekil Salih Tıknas “Ergene Belediyesi her yapmış olduğu hizmeti ile diğer belediyelere örnek olmaya devam ediyor. Halkımıza en kaliteli, en sağlıklı, en lezzetli ve en ucuz ekmeği halkımızın sofraları ile buluşturuyoruz. Artan maliyetlere rağmen Trakya’nın yükselen değeri Ergene’mizin belediye halk ekmek satış noktalarından vatandaşlarımıza 1 TL’ye ekmek alma imkanı sağlıyoruz. Vatandaşımıza ucuz ekmek yedirmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz” dedi.

Başkan Vekili Salih Tıknas, Velimeşe Mahallesi’nde bulunan ekmek fırınında ortalama 5 bin civarında ekmek üretimi yaparak belediyenin halk ekmek satış noktalarından satışını yaptıklarını belirtti.

 

Bu haber 1129 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter