26 Ocak 2021 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Sokak hayvanlarını besleyip aşıladılar
DEVA Partisi Babaeski İlçe Başkanlığı ile Babaeski Doğa ve Hayvanları Koruma Derneği (BAHAYDER), sokak hayvanlarını besleme ve aşılama çalışması gerçekleştirdi.
Kırklareli # 12 Ocak 2021 Salı 06:36

Sedat EVREN

9 Ocak Cumartesi günü Babaeski merkez ve köylerinde gerçekleştirilen etkinlikte BAHAYDER üyesi ve DEVA Partisi Babaeski İlçe Başkanı Damla Aydın, Başkan Yardımcısı Veteriner Hekim Erdal Bilen,  BAHAYDER Derneği Babaeski Şube Başkanı Gülay Yıldırımlar ve Yönetim Kurulu üyesi Özge Çiftçi yer aldı.

DEVA partisi Babaeski İlçe Başkanı Damla Aydın yaptığı açıklamada: “İlk günden beri verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Bu gün de BAHAYDER derneğimizin işbirliği ile sokak kısıtlamasına rağmen canların beslenmelerini, temizlik ve gerekli aşılama çalışmalarını yaptık. Emeği geçen Yönetim Kurulu üyemiz Veteriner Hekim Erdal Bilen ve BAHAYDER Başkanı Gülay Yıldırımlar'a teşekkür ederim” dedi.

BAHAYDER Başkanı Gülay Yıldırımlar da: “Önceliğimiz sokak hayvanları. Masum çaresiz evlatlarımızın hayatlarını iyileştirmeyi hedefleyen ve onların hayatlarına dokunan Deva Partisi Babaeski İlçe Başkanlığına en içten teşekkürlerimizi sunarız. Lütfen kış mevsiminin kendini gösterdiği bugünlerde sizler de sokak hayvanlarının yanında olun. 5 TL’lik bir paket mama alarak ya da evdeki malzemelerle hazırlayarak karınlarının tok olmasını sağlayın. Unutmayın en büyük sadaka aç bir canlıyı doyurmaktır” ifadelerini kullandı.

 

Bu haber 564 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter