21 Ocak 2021 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Polis adayları burada hazırlanıyor
Lüleburgaz # 11 Ocak 2021 Pazartesi 06:14

Haber Merkezi

Lüleburgaz Gençlik Merkezi tarafından açılan ücretsiz POMEM hazırlık kursu başladı.

Ücretsiz olarak düzenlenen kursta polis adayları, özel olarak hazırlanan parkurlarda sınavlara tam anlamıyla hazırlanma imkanı elde ediyor.

Polis Meslek Eğitim Merkezi hazırlık kurs başvuruları Gençlik Merkezi’ne şahsen yapılırken, aday öğrencilere kurslar hakkında detaylı bilgi ve eğitimler antrenör Adnan Tayfun tarafından veriliyor.

Pandemi sürecinde çalışmalar küçük gruplar halinde hafta içi  5 gün 10:00-16:00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.

POMEM’e hazırlıkla ile ilgili bilgi veren Gençlik Merkezi Müdürü Aslı Özçelik, ücretsiz kursun lisans ve önlisans mezunu POMEM adaylarına verildiğini belirterek: "Geleceğimiz olan, gençlerimizin mesleki hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak amacıyla hazırlık kursları oluşturuyoruz. Kendileri için büyük önem taşıyan bu sınavlara hazırlanan gençlerimize oldukça yardımcı olacağına inandığımız hazırlık kurslarımız 2 yıldır ücretsiz olarak veriliyor. Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve İl Müdürümüz Emrah Yüksel Babuşçu'nun desteği ile gençlerimizin hayallerine kavuşmaları için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Sınavlara girecek tüm gençlerimize şimdiden başarılar diliyorum.” dedi.

Gençlere verdiği desteği pandemi sürecinde de sürdüren Lüleburgaz Gençlik Merkezi,  Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (BESYO), Polis Özel Harekât (PÖH), Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) ve bekçiliğe yönelik hazırlık yapan adaylar için de hazırlık parkuru oluşturuyor.

 

Bu haber 888 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter