22 Ekim 2020 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Duru Banyo ve Duşakabin Lüleburgaz’da
Lüleburgaz # 15 Ekim 2020 Perşembe 06:12

 

Mustafa KARAKAYA

Duru Banyo ve Duşakabin adlı mağaza 14 Ekim Çarşamba günü düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Yıldırım Mahallesi Değirmen Caddesi’nde hizmete giren iş yerinin açılış kurdelesini Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İlhami Cebelli ile işyeri sahipleri birlikte kesti.

Özel olarak kendi ürettikleri, banyo dolapları ve duşakabin sistemlerinin yer aldığı mağazada vitrifiye, ECA Kombi ve radyatör satışı mevcut.

800 metrekarelik, 3 bin kalem ürünün bulunduğu mağazada 20 çalışan hizmet verecek.

İşyeri sahibi Mehmet Kızıltan ve eşi Yurdagül Kızıltan; “Trakya bölgesine toptan olarak hitap ediyoruz. Halkımızla buluşmak için bu şubemizi açtık. Hayırlısı olsun, Allah utandırmasın” diye konuştu.

Kendisi de Lüleburgazlı olan Şube Yetkilisi Uğur Seven; “Üreticiden tüketiciye toptan ve perakende satış ile Lüleburgaz halkının hizmetinizdeyiz” ifadelerini kullandı.

İşyeri açılışında konuşan Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli ise “ Duru Banyo Firmasının Lüleburgaz’da yaptığı yatırım için onlara çok teşekkür ediyorum. Pandeminin getirdiği ekonomik şartlarda yeni bir işletme açmak, ekonomiye, Lüleburgaz kentine katkıda bulundukları için kendilerini kutluyorum” dedi.

 

Bu haber 2055 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter