29 Ekim 2020 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
DEVA Partisi ilçe başkanı Ömür Kavak oldu
DEVA Partisi Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’na Murat Ömür Kavak getirildi. Kavak; “Bugüne kadar hep siyasetin dışında tutmaya çalıştım. Ama baktım ki olacak gibi değil. Problemleri çözmek adına siyasetin neresinde yer alabiliriz diye düşündük ve siyasete girme kararı aldık” dedi.
Lüleburgaz # 15 Ekim 2020 Perşembe 06:11

Çınar TÜRKMEN

DEVA Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’na Murat Ömür Kavak getirildi.

Kırklareli’de teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren DEVA Partisi’nde Kırklareli Kurucu Heyeti ve Babaeski ilçe teşkilatlarının ardından Lüleburgaz İlçe Başkanı da belli oldu.

DEVA Partisi Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’na iş insanı Murat Ömür Kavak getirildi.

İlçe başkanlığı görevine getirili getirilmez, Lüleburgaz FM’de Alaaddin Erdal’ın sorularını yanıtlayan Kavak; “Bugüne kadar hep siyasetin dışında tutmaya çalıştım. Ama baktım ki olacak gibi değil. Problemleri çözmek adına siyasetin neresinde yer alabiliriz diye düşündük ve siyasete girme kararı aldık” dedi.

‘Tercihini neden DEVA Partisi’nden yana kullandığına’ ilişkin soru üzerine Kavak; “Türkiye’nin yaralarına ve problemlerine deva olacağına inandığım için oldu. Sayın genel başkanımız Ali Babacan’a, genel merkezimiz, tüzüğümüz,  il başkanımız Engin Turan’a, tüm Kırklareli ilçe ve beldelerindeki DEVA Partisi’ndeki arkadaşlarıma inancımdan dolayı ben de Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nı üstlenmiş bulunmaktayım” diye cevap verdi.

 

Bu haber 2260 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter