29 Ekim 2020 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Tekirdağ Şehir Hastanesi’nin yolları tamam
Tekirdağ'da, yakın zamanda açılması planlanan Tekirdağ Şehir Hastanesi'nin bağlantı yollarının büyük oranda tamamlandığı bildirildi.
Tekirdağ # 15 Ekim 2020 Perşembe 06:00

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Tekirdağ Şehir Hastanesi'nin rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımın sağlanması amacıyla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından mayıs ayından bu yana sürdürülen bağlantı yollarının yapım çalışmalarının tamamlandığı ifade edildi.

Ekiplerce yürütülen çalışmalarda  3 bin 800 metre yol yapıldığı, yol yapım bedelinin 4,7 milyon lira olduğu belirtilen açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, bağlantı yollarının tamamlanması konusunda ekiplerin özverili bir çalışma gerçekleştirdiklerini aktardı. 

Çalışmalarda sona gelindiğini bildiren Albayrak, "Süleymanpaşa ilçemizde yapımı devam eden Şehir Hastanesinin bağlantı yollarının yapımını tamamladık. Son aşama olarak aşınma asfaltı serildikten sonra hizmete açılabilecek duruma gelecek. Vatandaşlarımızın Şehir Hastanesi'ne güvenli ve rahat bir şekilde ulaşımını sağlayabilmek için gerekli tüm çalışmaları yaptık." ifadelerini kullandı.

AA

Bu haber 358 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter