01 Ekim 2020 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Yardım elini uzatan kişi ve kurumlara teşekkür
Kırklareli # 23 Mayıs 2020 Cumartesi 07:24

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, pandemi döneminde ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatan hayırseverlere teşekkür etti.

Vali Bilgin, tüm dünyanın zorlu bir dönemden geçtiğini, bu süreçte devletin de imkanlarını seferber ederek salgının ilk gününden itibaren vatandaşlara destek olmaya başladığını belirtti.

Türkiye’nin her şeyden çok birlik, beraberlik ve dayanışmaya ihtiyacı olduğunu belirterek, Milli Dayanışma Kampanyası “Biz Bize Yeteriz Türkiye” ile bu birlikteliğin doruk noktasına çıktığını ifade eden Bilgin; “İl genelinde de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ayni yardımda bulunmak isteyen hayırseverlerimiz,  işadamlarımız ve firmalarımız Valiliğimiz koordinesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubumuza ulaşarak ayni yardımlarıyla 10 bin adet gıda kolisi ve çeşitli ihtiyaçları barındıran paketleri, içerisinde bulunduğumuz ve manevi iklimiyle 11 ayın sultanı olan ramazanda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla buluşmasına vesile oldular” dedi.

Vali Osman Bilgin, Kırklareli’de ihtiyaç sahiplerine ayni yardımda bulunan kişi ve kurumlardan Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz’a, Bomanti Hayvancılık Tarım İç Ve Dış San. Tic.A.Ş, BİLTEKS Çorapçılık San.Tic.Ltd.Şti, Maraton Tarım Mak. Oto. Ltd. Şti, YAVUZ Aydınlatma Ltd. Şti, BESTER Tarım Ve Hayvancılık A.Ş, SELEDA Biyogaz Enerji San.Tic.A.Ş, Ali Osman BİLGİN, LİMAK Çimento San.Tic.A.Ş, RADİAL İnş.Turizm San.Tic. A.Ş, NOVA Plastik San.Tic.A.Ş, Sunal Şekerleme (Ali Sunal), Eroğlu Ticaret, Sanset Gıda Trzm San.Tic. A.Ş, Kırklareli Sanayi ve Ticaret Odası, Siyami ASLAN, Hanımeli Çifliği, Asılbeyli Muhtarlığı ve Pazarcı Esnafı, MUTAFOĞLU Değirmencilik San. Ltd.Şti, KIZILAY KIRKLARELİ Şubesi, ARVEN İlaç San. Tic. A.Ş., Koloğlu Holding, Tarık Dökmeoğlu, Erhan Ceylan, Kırklareli Ticaret Borsası Kadın Girişimcileri ve  Kırklareli Ticaret Borsası’na teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber 1021 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter