01 Ekim 2020 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Kimsesiz çocuklara umut oldular
Kırklareli # 22 Mayıs 2020 Cuma 07:31

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık’ın öncülüğünde Kırklareli’ye gelen Trakya Umudunu Kaybetme Elim Sende Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TUKESDER) Başkanı Öznur Öztunalı ve beraberindekiler, Kırklareli Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek 28 adet Ramazan Bayramı Kıyafet Yardımı Çeki’ni Kurum Müdürü Hakan Yağan’a teslim ettiler.

Trakya Umudunu Kaybetme Elim Sende Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TUKESDER) Başkanı Öznur Öztunalı ile beraberindekilere kurum hakkında bilgiler veren Müdür Hakan Yağan, yardımlarından dolayı çocuklar adına dernek yetkililerine teşekkür etti.

Böylesi anlamlı bir yardıma aracılık etmekten son derece mutlu olduğunu ifade eden KTSO Başkanı Soner Ilık; “Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bulunan ve yaptığı güzel çalışmalarla kamuoyunun büyük taktirini toplayan Trakya Umudunu Kaybetme Elim Sende Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, artık tüm Trakya Bölgesi’ne açılmaya başladı. Başkanlığını Öznur Öztunalı’nın yaptığı dernek umutsuzluğa düşmüş birçok kişiye umut olmaya devam ediyor. Birçok ihtiyaç sahibi insanlara yaptığı gönüllü yardımlarla kendinden söz ettiren bu derneğin Kırklareli’de yaptığı bu yardıma aracılık etmekten son derece mutluyum. Bu yardım ile burada barınan 28 çocuğumuz Ramazan Bayramı’na yeni kıyafetleri ile girerek, neşeli bir bayram geçirecekler. Yapılan bu yardımların herkese örnek teşkil etmesini diliyor, yardımda bulunan dernek yetkililerine ilimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu haber 459 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter