01 Ekim 2020 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
KLÜ’ye yeni genel sekreter
Kırklareli # 22 Mayıs 2020 Cuma 07:26

Kırklareli Üniversitesi’nin, Genel Sekreterlik görevine Uzunköprülü Ahmet Şimşek atandı.

Ahmet Şimşek, 2016-2020 yılları arasında Kırklareli Şemsettin Sami Yurdu Müdürü olarak görev yapmıştı.

AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, Merkez İlçe Başkanı Can Cafer Toklucu, İl Kadın Kolları Başkanı Hanife Büyükyeğen ve İl Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Kovankaya, göreve yeni atanan Kırklareli Üniversitesi Genel Sekreteri Ahmet Şimşek’e ziyarette bulundu.

Genel Sekreterlik makamında 20 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette, AK Parti İl Başkanı Çiler ve parti temsilcileri, Genel Sekreter Ahmet Şimşek’e yeni görevinde başarılar diledi.

Genel Sekreter Şimşek ise AK Parti İl Başkanı Çiler ve parti temsilcilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Üniversitenin çalışmalarının da görüşüldüğü ziyaret karşılıklı iyi niyet temennileriyle sona erdi.

AHMET ŞİMŞEK KİMDİR?

1986 Uzunköprü doğumlu olan Ahmet Şimşek, 2004 yılından itibaren devlet memuru olarak görev yapmakta. İlk orta ve lise öğrenimini Edirne Uzunköprü’de, lisansını ise Sakarya Üniversitesi’nde tamamladı.
Kırklareli Üniversitesi’nde yüksek lisansına devam eden Şimşek, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi Yurtlar Genel Müdürlüğü Kırklareli Şemsettin Sami Yurt Müdürlüğü’nde 2016 2020 yılları arasında yurt müdürü olarak görev yaptı.
Şimşek, evli ve 2 çocuk babası.

 

 

Bu haber 501 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter