26 Mayıs 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Oda başkanı Öner Hisarcıklıoğlu’yla görüştü
Kırklareli # 10 Nisan 2020 Cuma 07:31

Metin KARAKUŞ

Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Öner, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile video konferans yöntemi ile görüştü.

Oda Başkanı Öner, video konferans yöntemi ile görüştüğü toplantıda, “Yeni tip Coronavirüs (Covid-19) salgın hastalığı nedeniyle üyelerin yaşadığı sıkıntı ve önerilerin nasıl çözüme ulaştırılması konularını Birlik Başkanı Hisarcıklıoğlu’na aktardı.

Öner yaptığı açıklamada; “Birlik Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu, 365 Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanlarımız ile birlikte gerçekleştirmiş olduğu video konferans yöntemi toplantısında; içerisinde bulunduğumuz yeni tip Coronavirüs (Covid-19) salgın hastalığı nedeniyle üyelerimizden gelen sıkıntı ve önerilerin toplandığı, çözüme ulaştırılması için ilgili bakanlıklara iletildiği çözüm ve öneriler hakkında bizlere bilgilendirmeler yaptı. Bugüne kadar Birliğimiz tarafından çözüme kavuşturulan talepler konusunda açıklamalar yaptı ve ayrıca ekonomik sıkıntılar konusunda hazırlanan anketler tarafımızdan dolduruldu” dedi.

 

Bu haber 587 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter