31 Mayıs 2020 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Uyarılar işe yaradı!
Görünüm Gazetesi’nin ve yetkililerin ısrarlı uyarıları sonucunda belediye işlemleri için interneti kullanmak yerine belediye hizmet binasına gelen çok sayıda vatandaş işlemlerini evden yapmaya başladı. Bu sayede Lüleburgaz Belediye Hizmet Binası’ndaki geçen hafta objektiflere yansıyan kalabalık görüntüden bu hafta eser kalmadı.
Lüleburgaz # 09 Nisan 2020 Perşembe 11:30

Tansu Edip GÖKBUDAK

Yetkililerin ve Görünüm Gazetesi’nin ısrarlı uyarılarına rağmen bankacılık başta olmak üzere belediyedeki başvurularını internet yerine bizzat yapmayı tercih ederek evde kalmayan vatandaşlar sanal alemi kullanmaya başladı. Özellikle Lüleburgaz Belediyesi girişinde görevlilerce işlemlerini internetten yapabilecekleri yönünde uyarılan vatandaşlar, evlerinde kalmaya başladı.

BELEDİYE KORİDORLARINDA SESSİZLİK

Alınan önlemler ve yapılan uyarılar kapsamında vatandaşların her geçen uyarılara dinleyerek belediye hizmetleri için interneti kullanması sonucu Lüleburgaz Belediyesi koridorları ıssızlaştı. Bir hafta önce tıklım tıklım olan belediye hizmet binasında dün objektiflere yansıyan görüntüdeki boşluk, uyarıların ne denli işe yaradığını gösterdi.

 

 

Bu haber 1937 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter