10 Nisan 2020 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
“Panik yapmadan yetkilileri dinleyin”
Lüleburgaz # 23 Mart 2020 Pazartesi 07:34

Metin KARAKUŞ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer, yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında çaba sarf eden sağlık çalışanlarına ve belediyelere teşekkür etti.

CHP İl Başkanı Güncer, vatandaşların panik yapmadan yetkililerce yapılan uyarılara kulak vermesi gerektiğini belirterek, CHP’li belediyelerin gece-gündüz demeden üstün bir çaba içerisinde virüsün yayılmasını önlemek adına bir dizi tedbirler aldığını söyledi.

Güncer; “Kırklareli’de bilindiği üzere toplam 11 belediyeye sahibiz. Belediye Başkanlarımız bu süreçte gece-gündüz demeden üstün bir çaba içerisinde virüsün yayılmasını önlemek adına bir dizi tedbirler almaktadır. Özellikle sokak ve caddelerin dezenfektesinin yapılması, halkın kolayca ulaşabileceği yürüyüş alanlarındaki dezenfekte kutularının koyulması gibi çalışmalar bu sürecin hemen başında tüm belediyelerimizde yerine getirildi. Günlük rutin temizlik çalışmalarını normalin daha da üstünde devam ettiren belediyelerimizin tüm çalışmalarını takip ediyoruz. Halkımızın sağlığı için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Belediye Başkanlarımıza ve belediye personellerimize çok teşekkür ederim” dedi.

 

Bu haber 662 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter