31 Mayıs 2020 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
7-11 MART MAÇ PROGRAMI
Spor # 07 Mart 2020 Cumartesi 07:21

7 MART  2020 CUMARTESİ

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Kırklareli Doğuşspor-B.Karıştıranspor                                                                U-15 B-Grubu

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

16.00 Babaeskispor-Babaeski 39 Gençlikspor                                                             U-15 B-Grubu

 

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Ahmetbey Güvenspor-Lüleburgazspor                                                             U-15 A-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

12.00 Lüleburgaz Atletikspor-Kentspor                                                                        U-15 A-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

16.30 Yıldırımspor-Lüleburgazspor                                                                                U-19 ligi                 (Tehir Maçı)

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

16.00 Sergenspor-Kaynarca Gençlikspor                                                                     U-17 Ligi

8 MART 2020 PAZAR

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

17.15 Kofçaz Serhatspor-Kayaspor                                                                                ŞABAN ORUÇ 2.Amatör A-Grubu

 

KIRKLARELİ VALİ YAMAN SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Nadırlı Gençlikspor-Trakya Fenerspor                               1.Amatör Talih KELEP Sezonu Play-Off Çeyrek Final (A3-B4)

16.15 Hamitabatspor-Lüleburgaz Adaletspor                             1.Amatör Talih KELEP Sezonu Play-Off Çeyrek Final (A4-B3)

 

KAVAKLI SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Ovacık Gençlikspor-Hürriyetspor                                        1.Amatör Talih KELEP Sezonu Play-Off Çeyrek Final (A5-B2)

15.30 Kavaklıspor-İstasyonspor                                                                                      Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

ALPULLU SAHASI

13.00 Sinanlı Gençlergücüspor-Kırıkköyspor                                                                              ŞABAN ORUÇ 2.Amatör B-Grubu

15.15 Alpullu Gençlikspor-Eskitaşlıspor                                                                        ŞABAN ORUÇ 2.Amatör B-Grubu

 

BABAESKİ ÇİM SAHA

15.30 Babaeskispor-B.Mandıra Adaspor                                                                      Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Babaeski Doğanspor-Kuştepe Gençlikspor                                                       ŞABAN ORUÇ 2.Amatör B-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

16.30 Yıldırımspor-Vizeacarspor                                                                                    U-15 A-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

11.00 Yıldırımspor-Evrensekiz Evrenspor                                                                     U-17 Ligi                 

13.00 Lüleburgaz Atletikspor-Özerspor                                                                       ŞABAN ORUÇ 2.Amatör C-Grubu

15.00 Kentspor-Pehlivanköyspor                                                                                   Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

17.00 Düğüncübaşıspor-Karamusul Ergenespor                                                         ŞABAN ORUÇ 2.Amatör C-Grubu

 

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

13.30 Karşıyaka Gençlikspor-Çiftlikköyspor                                                                 ŞABAN ORUÇ 2.Amatör C-Grubu

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

12.15 Osmancık Gençlikspor-Karakoçspor                                                                   ŞABAN ORUÇ 2.Amatör A-Grubu

14.15 Kaynarca Gençlikspor-İnecespor                                                                        Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

16.15 Emirspor-Eriklerspor                                                             1.Amatör Talih Kelep Sezonu Play-Off Çeyrek Final (A2-B5)

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

15.30 Küçükyaylaspor-Karahıdırspor                                                                            ŞABAN ORUÇ 2.Amatör A-Grubu

11 MART 2020 ÇARŞAMBA

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

18.15 Lüleburgazspor-Vizeacarspor                                                                              U-17 Ligi

 

Bu haber 1547 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter