28 Şubat 2020 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
“Onları bulup buradan açıklayacağım”
CHP Kırklareli İl Başkan Adayı Alaattin Güncer, son dönemlerde sosyal medyada sahte hesapların insanları karaladığını söyledi. O hesaplara gözdağı veren Güncer, “Buradan onları uyarayım. Şikayet edip hesapların kullanıcılarını bulup buradan açıklayacağım. Ya kendi hesabından çıkıp kişi eleştirmeyi öğreneceksin ya da zavallı gibi sosyal medyada olacaksın” dedi.
Lüleburgaz # 12 Şubat 2020 Çarşamba 06:28

 Tansu Edip GÖKBUDAK

CHP Kırklareli İl Başkan Adayı Güncer, son zamanlarda sosyal medyada sahte hesaplardan Lüleburgaz Belediyesi’nin kurumsal kimliğine ve kişilere yönelik hakaret eden kişilerin olduğunu öne sürdü.

O hesapların sahiplerini bulacağını söyleyen Güncer, hesapların sahiplerini parti toplantısında açıklayacağını söyledi.

“BURADAN ONLARI UYARAYIM”

Güncer, trol hesap dediği sosyal medya hesaplarının sahiplerine de uyarıda bulunarak; “Buradan onları uyarayım. Şikayet edip hesapların kullanıcılarını bulup buradan açıklayacağım. Ya kendi hesabından çıkıp kişi eleştirmeyi öğrenciler ya da zavallı gibi sosyal medyada olacaklar. Hangi hesabın arkasına olursa olsun saklanıp insan lekelemeyeceksiniz” dedi.

“İÇERİKLERDE HAKARET VAR”

Güncer, söz konusu hesapların içeriklerinin tamamında hakaret olduğunu söyleyerek, “Kurumların kurumsal yapısına, başkanlık makamına, yöneticilere hakaret var. Hesap kimi parlatıyorsa arkasından o adamlar çıkacak. Bunları yine bu kürsüden açıklayacağım” diye konuştu.

“ZAFER DÜŞMANA KARŞI KAZANILIR”

İl başkanlığı seçimine de değinen Güncer, seçimin sonunda zafer kazanılmayacağını söyledi.

 Güncer, “Zafer kazanmak için karşımızda düşmanın olması lazım. O yarış bittiğinde seçimin yapıldığı salonda düşman olmayacak. Yine CHP’liler olacak. Biz o gün zafer kazanmayacağız. Yarışın sonucunu göreceğiz. Kazanan orada zafer konuşması yapmayacak. Çıkacak efendi gibi teşekkür konuşması yapacak” dedi.

“MERKEZİ ADAYSIZ BIRAKMAYACAĞIM”

Seçimlerde Kırklareli Merkez ilçeden aday olan Ünal Başkur da demokrasilerde asıl olanın uzlaşı olduğunu söyleyerek; “Demokrasinin en güzel tanımlarından biridir uzlaşıyla yönetimler getirebilmek. Bu birlikteliğin tüm ilçelerimizde ve il başkanlığı sürecinde olacağına inanıyorum.  Gençlik elbet önemli ama ruhtaki o mücadeleden asla vazgeçmemeliyiz. Seçime 13 gün kaldı. Partimizi ben Kırklareli Merkez olarak adaysız bırakmayacağımı ifade ettim. Birileri benim adaylık çekildiğimi söylese de ben karşınızdayım. 1954 ve 55’teki Vatan Cephesi örneğinin CHP’de yaşanmasını istemiyorum. O sağ anlayıştır, ayrıştıran bir anlayıştır. Bunu partimize asla geçiremezler” ifadelerini kullandı.

“PARTİMİZİN OY ORANINI ARTIRACAĞIZ”

Öte yandan CHP Lüleburgaz İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na seçilen Güzeri Yılmazoğlu da güzel bir yönetimle güzel işlere imza atacaklarını söyledi.

Yılmazoğlu, “CHP’ye yeni kadın üyeler ve gençler kazandırmak önceliğimiz olacak. Partimizin aktif olmasını sağlayacağız. Partimizin oy oranını artırmaya çalışacağız. Bir önceki seçimlerdeki başarıyı daha yukarı çıkarmak en büyük hedefimiz” diye konuştu.

 

Bu haber 2645 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter