14 Temmuz 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
AK Parti’de şok istifa
Lüleburgaz # 03 Aralık 2019 Salı 06:53

Uğurcan KARAOĞLU

AK Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Tanzer Koç, yaklaşık 3 buçuk yıldır yürüttüğü İlçe Başkanlığı görevinden istifa etti.

30 Kasım Cumartesi günü saat 21.30’da istifasını verdiği öğrenilen Tanzer Koç, 8 Mart 2016 tarihinde göreve atanmış, 23 Eylül 2017’de yapılan olağan kongrede seçilerek göreve gelmişti.

45 ay ilçe başkanlığı yapan Tanzer Koç yaptığı yazılı açıklamada; “İlçemizde birçok kişinin rüyasını süsleyen bir makam olan İlçe Başkanlığına bizi uygun gören Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yürekten bağlılığımı buradan deklare ediyorum. Hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. AK Parti’nin Lüleburgaz’daki 6’ncı İlçe Başkanı olarak görev sürem boyunca 3 buçuk senede girdiğimiz onlarca seçimden de oy oranımızı arttırarak açık alınla çıktık. Partimizin yüklendiği misyonu gücümüz nispetinde ilçemizde taşımaya çalıştık. Hemşerilerimizin yükünü elimizden geldiğince omuzladık, yüklemeye çalıştık. AK Partimizin Lüleburgaz siyasetine birçok artı değer kattığımızı düşünüyorum.” dedi.

“Davalar kişiler ile kaim değildir. Kişiler ve makamlar geçicidir. Baki olan davamızdır. Hedefimiz devletimizin bekasıdır” diyen Koç; “Bu bir ayrılık değildir. Ben Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve partimin bundan sonra bana vereceği resmi veya gayri resmi tüm görevleri bir emir addederek yerine getireceğimi de belirtmek istiyorum. Saygılarımla.” açıklamasında bulundu.

Bu haber 6325 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter