14 Temmuz 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
AK Parti’de delege seçimi
Kırklareli # 03 Aralık 2019 Salı 07:48

Metin KARAKUŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi Babaeski İlçe Teşkilatı, 7.Olağan Kongre öncesinde delege seçimlerine başladı.

 AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Fatih Yağcı, delege seçimleri öncesinde Partiye resmi olarak kayıtlı olan tüm üyelerine sosyal medya ve SMS üzerinden mesaj atarak,  davette bulunduklarını söyledi.

Başkan Yağcı, 17 sene sonra ilçede bir ilke imza atarak, herkesin huzurunda üyelerden delegesini, şeffaf, objektif ve herkese açık bir şekilde seçmesini istedi.

Delege Seçimleri,  1 Aralık 2019 Pazar günü saat 16.00’da parti binasında Gazi Kemal Mahallesi ile başladı.

Yerel seçim sürecinde ilçede artan oy oranlarından oldukça memnun olduklarını belirten Başkan Yağcı; “Yoğun ve coşkulu katılımın sağlandığı delege seçimlerimiz Babaeski’mize bir heyecan getirdi.” dedi.

Yağcı şöyle devam etti; “Kongre sürecimizin ilk adımı olan delege seçimlerimiz ilçe parti binamızda 1 Aralık 2019 Pazar günü mahalle üyelerimizin oy kullanmasıyla başlamıştır. Üyelerimizi 7. Olağan ilçe kongremizde oy kullanacak delegeyi seçmesi için, sosyal medya ve mesaj yoluyla davet ettik. Devam edecek olan süreçte belde ve köylerimizde de üyelerimizin huzuruna sandıklarımızı koyarak delege seçimlerimizi 15 Aralık 2019 pazar günü tamamlayacağız inşallah. Yeni dönemde daha çok çalışarak, teşkilatımız ile birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, kusurları her zaman kendimizde arayarak Babaeski’mizi yerel seçimlerde ak partiye katacağız inşallah. Her şey yeni bir Babaeski için”

Bu haber 885 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter