03 Temmuz 2020 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
‘Tüketici Ödülü’ başvuruları başladı
Ticaret Bakanlığı, ‘Bilinçli Tüketici Ödülü’, ‘Yazılı Basın Tüketici Ödülü’, ‘Radyo Programı Ödülü’, ‘Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü’ ve ‘Tüketici Özel Ödülü’ kategorilerinde ödül verecek.
Lüleburgaz # 02 Aralık 2019 Pazartesi 07:19

Uğurcan KARAOĞLU

Ticaret Bakanlığı, tüketici bilincinin geliştirilmesi, tüketicinin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesi, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların teşvik edilmesi, tüketici hukuku veya tüketicinin korunması ile ilgili bilimsel çalışmaların özendirilmesi amacıyla 6 dalda Tüketici Ödülü verecek.

Bu kapsamda, ‘Bilinçli Tüketici Ödülü’, ‘Yazılı Basın Tüketici Ödülü’, ‘Radyo Programı Ödülü’, ‘Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü’ ve ‘Tüketici Özel Ödülü’ olmak üzere 6 kategoride ödül dağıtılacak.

Adaylar ya da aday gösterilenler belirlenen ödül kategorilerinden en fazla birine başvuruda bulunabilecek.

Başvurular, 14 Şubat 2020 Cuma günü saat 17.30’a kadar “Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu 9. Km) no:151 Ek Bina (B Blok) 1. kat Oda: 107 Çankaya/Ankara” adresine bizzat veya postayla yapılabilecek.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilginin ise Ticaret Bakanlığı'nın resmi internet sitesinden veya bakanlığın 0 312 449 4473 - 0 312 449 4411 telefon numaraları aracılığıyla alınabileceği duyuruldu.

 

Bu haber 237 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter