14 Temmuz 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Yeni devlet hastanesinde son durum
Lüleburgaz’da yapımı devam eden Yeni Lüleburgaz Devlet Hastanesi’yle ilgili Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü’nden açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre “Doğalgaz Basınç Düşürücü İstasyon ve Doğalgaz Bağlantı Yolu İhalesi” yapıldı. İhaleye göre 112 metrelik doğalgaz hattı kazılarak borular döşendi.
Lüleburgaz # 30 Kasım 2019 Cumartesi 07:29

Tansu Edip GÖKBUDAK

Lüleburgaz’da yapımı hala devam eden Yeni Devlet Hastanesi’yle ilgili Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü’nden önemli bir açıklama geldi. Müdürlükten yapılan açıklamaya göre hastanenin 2020 yılı içerisinde hizmete girmesi için çalışmaların tüm hızıyla sürdüğü belirtildi.

DOĞALGAZ BASINÇ DÜŞÜRÜCÜ İSTASYON

Kaba inşaatı tamamlanan ve 300 yataklı olarak hizmet vermesi planlanan hastaneyle ile ilgili “Doğalgaz basınç düşürücü istasyon ve doğalgaz bağlantı yolu” ihalesi gerçekleştirildi. Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan ihaleye göre “Yoldan Basınç Düşürücü İstasyon Binası’na” kadar gelecek olan 112 metrelik doğalgaz hattı döşenmesi yapıldı. Bu hattın döşenmesiyle birlikte trijenerasyon sistemi, hastane iç ısınma ve mutfak kısmının doğalgaz ihtiyacını karşılayacak 3 çıkışlı istasyonun özel üretimine başlanmış oldu. Yetkililer montaj işlemlerinin 1 ay içinde tamamlanacağını belirtti.

Bu haber 10643 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter