14 Temmuz 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
DP merkez ilçede Ateş dönemi!
Kırklareli # 30 Kasım 2019 Cumartesi 07:12

Demokrat Parti (DP) Kırklareli Merkez İlçe kongresinde başkanlığa Kavaklı eski Belediye Başkanı Fikret Ateş seçildi.

DP Merkez İlçe Teşkilatı’nda Fikret Ateş Başkanlığı’ndaki yönetim kurulu, Necati Altuğ, Aydın Özlü, Hüseyin Tenekeci, Nazmi Bayın, Mustafa Gökçek ve Ali Tok’tan oluştu.

Merkez İlçe Başkanı Fikri Ateş; “Arkadaşlarımla birlikte partimiz ve milletimizin iyi olacağına inanmaktayız. Fikret başkan siyaseti bırakacak gibi eleştirilere katılmıyorum. İnsanoğlunun yaşadığı müddetçe ülkesi için liyakatla, vatanı ve milleti için elini taşın altına koymasına inanan bir insan olarak, geçmişte yaptıklarım, gelecekte yapacaklarımın teminatıdır. 1994-1999 arası Kavaklı beldesine 10  tane fabrika kazandırdım. Bazılarının dediği ‘hazırı sat’ mantığını uygulamadım. İnşallah bu ilçe başkanlığı dönemimizde arkadaşlarımla beraber çok daha hayırlı işler yapacağımıza canı gönülden inanmaktayım” dedi.

Merkez ilçe başkanı Fikret Ateş’i kutlayan DP Yüksek Haysiyet Divanı Üyesi Orhan Akyıldız ise; “İlçe Başkanlığına siyasette deneyimli, tecrübeli ve Kırklareli’ni iyi tanıyan, Kavaklı eski Belediye Başkanı Fikret Ateş başkanlığında oluşan yönetim kurulumuz seçilmiştir. Kırklareli’mize  başarılı çalışmalara imza atacaklarına inanıyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Akyıldız ayrıca, 1 Aralık Pazar  günü saat 11:00’de Ankara Balgat’ta yapılacak  DP Genişletilmiş Temsilciler Meclisi toplantısında  Genel Başkan Gültekin Uysal’ın ‘Türkiye Demokrasiye Geçiyor’  başlığı ile Demokrasi Deklarasyonunu açıklayacağını, Kırklareli teşkilatları olarak orada olacaklarını söyledi.

 

 

 

Bu haber 477 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter