14 Temmuz 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Babaeski emniyetinde çocuk sesleri
Kırklareli # 29 Kasım 2019 Cuma 09:22

Metin KARAKUŞ

Babaeski Fatih Orta ve İlkokulu Öğrencileri, “Umutlu Yarınlar Projesi” kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, birimleri tanıdı.

Kırklareli Valiliği himayelerinde Kırklareli Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü organize ve sekretaryasında ekonomik ve kültürel uyum çalışmaları kapsamında Dezavantajlı Toplum Kesiminde yaşayan bireylere yönelik kurumlar arası işbirliği çalışmaları Umutlu Yarınlar Projesi ile hayata geçirildi.

Babaeski Fatih Ortaokulu 5.Sınıf öğrencileri ile Fatih İlkokulu 2.Sınıf öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Özgür Parıltı ve Fatih İlkokulu Müdürü Ercan Oraltay nezaretinde hayata geçirilen Umutlu Yarınlar Projesi kapsamında, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, vatandaşa hizmet veren birimleri tanıdılar.

Ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Zafer Menekşeoğlu, Polis Merkezi Amiri Komiser Yardımcısı Resul Kuzu ve Denetleme Büro Amir Vekili Polis Memuru Yaşar Ekici, Emniyet Birimlerinin çalışmaları hakkında öğrencilere genel bir bilgi vererek, sorularını cevapladılar.

İlçe Emniyet Müdürü Zafer Menekşeoğlu, “Sağlıklı bir toplum; bedensel, ruhsal, sosyal yönden sağlıklı bireylerden oluşur. Bireylerin tüm yönleriyle sağlıklı olabilmesi ise, aile ve çocukların çok yönlü gelişimine ve eğitimine önem vermek ve onları rol model çalışmaları ile desteklemekle mümkündür. Kırklareli Valilik Makamı himayelerinde Kırklareli Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü organize ve sekretaryasında ekonomik ve kültürel uyum çalışmaları kapsamında Dezavantajlı Toplum Kesiminde yaşayan bireylere yönelik kurumlar arası işbirliği çalışmaları Umutlu Yarınlar Projesi ile hayata geçirilmiştir” dedi.

Ziyaretin sonunda ise İlçe Emniyet Müdürü Menekşeoğlu, öğrencilere ikramda bulunarak, çeşitli hediyeler verdi.

 

 

Bu haber 1304 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter