06 Temmuz 2020 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
İlk alışverişi vali yaptı!
Kırklareli # 29 Kasım 2019 Cuma 09:18

Kırklareli Valisi Osman Bilgin ve eşi İlknur Bilgin himayelerinde Kırklareli’de başlatılan Umutlu Yarınlar Projesi ile dezavantajlı gruplara yönelik yapılan çalışmalar ve projeler kapsamında, bir proje daha hayat buldu.

SODAM bünyesinde açılan dekoratif ahşap süsleme, makrome örücülüğü kurslarında eğitim alarak üretim yapan vatandaşlara kendi üretimleri olan ürünler üzerinden ekonomik gelir elde etmeleri sağlanıldı.

Kursiyerlerin ürünlerinin satışının gerçekleşebilmesi için e-ticaret platformu kurularak satış kanalı altyapısı oluşturuldu.

Kursiyerlerin ürünlerinin e-ticaret platformu üzerinden satışının gerçekleşebilmesi için www.elisiurunler.com adlı internet sitesi kurularak internet üzerinden de satışa başlandı.

İLK ALIŞVERİŞİ VALİ YAPTI

Vali Osman Bilgin, kursiyerlerin ev ekonomilerine katkı sağlamak amacıyla www.elisiurunler.com adresine girerek alışveriş gerçekleştirdi.

Bilgin yaptığı açıklamada; SODAM bünyesinde vatandaşlar tarafından yapılan el işi ürünlerin satışının yapılarak ev ekonomilerine katkı sağlamaları açısından ilimizin çeşitli yerlerinde satış reyonlarının kurularak ürünlerin satışına başlanıldığını, şimdi de e-ticaret platformu üzerinden ürünlerin satışa sunulduğunu ifade ederek, tüm vatandaşları www.elisiurunler.com adresine girerek alışveriş yapmaları için davet etti.

 

Bu haber 1205 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter