10 Aralık 2019 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Yeşil sahalarda haftanın programı
Spor # 29 Kasım 2019 Cuma 09:17

30 KASIM 2019 CUMARTESİ

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

13.30 Kırklareli Yıldızı Gençlikspor-Bağcılar Evrenspor                                  Kadınlar 3.Lig

15.30 Kırklarelispor-Kavaklıspor                                                                                             U-14 B-Grubu

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Babaeski 39 Gençlikspor-Kofçaz Serhatspor                                          U-14 B-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

11.30 Yıldırımspor-Kentspor                                                                                     U-14 A-Grubu

13.15 Trakya Fenerspor-B.Mandıra Adaspor                                                      U-14 A-Grubu

16.30 Lüleburgazspor-B.Karıştıranspor                                                                U-14 A-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Vizespor-Kırklareli Doğuşspor                                                                     U-14 B-Grubu

 

01 ARALIK 2019 PAZAR

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

16.30 K.eli Sanayispor-Eriklerspor                                                                         Talih KELEP 1.Amatör B-Grubu

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Nadırlı Gençlikspor-Karaağaçspor                                                                              Talih KELEP 1.Amatör A-Grubu

 

BABAESKİ ÇİM SAHA

15.00 Babaeskispor-Pehlivanköyspor                                                                  Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

8 KASIM STADI

14.00 Lüleburgazspor-Alibeyköyspor                                                                   Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 11.Grup

 

KAVAKLI SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Hamitabatspor-Yıldırımspor                                                                         Talih KELEP 1.Amatör A-Grubu

14.30 Kavaklıspor-Evrenspor                                                                                    Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

DEMİRKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Demirköyspor-Ahmetbey Güvenspor                                                      Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Emirspor-Sarıcaalispor                                                                                    Talih KELEP 1.Amatör A-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

11.15 Lüleburgaz Adaletspor-Trakya Turgutbey Gençlikspor                     Talih KELEP 1.Amatör B-Grubu

13.20 Trakya Fenerspor-Vizeacarspor                                                                  Talih KELEP 1.Amatör B-Grubu

15.25 Kentspor-İnecespor                                                                                         Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

17.30 Celaliyespor-Ovacık Gençlikspor                                                               Talih KELEP 1.Amatör A-Grubu

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Kaynarca Gençlikspor-İstasyonspor                                                          Gürkan BİNLİ Süper Amatör Ligi

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Çakıllı Gençlerbirliğispor-Katranca Kartalspor                                      Talih KELEP 1.Amatör B-Grubu

 

 

Bu haber 485 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter