06 Temmuz 2020 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
2020’nin sloganını çocuklar belirleyecek
Lüleburgaz Belediyesi’nin 2020 yılı için ilan ettiği “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Yılı’nın” sloganını çocuklar belirleyecek. Belediyeden yapılan açıklamaya göre 15 Kasım ile 9 Aralık tarihleri arasında devam edecek yarışmada 9 ile 14 yaş arasında en iyi sloganı yazan ilk 3 çocuğa ödül de verilecek.
Lüleburgaz # 15 Kasım 2019 Cuma 07:47

Tansu Edip GÖKBUDAK

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100’üncü yılını “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Yılı” ilan eden Lüleburgaz Belediyesi, bu yıl amacıyla kullanılacak sloganlar için kolları sıvadı. Belediye, internet adresinden yaptığı duyuruyla 2020’nin sloganını çocukların belirleyeceğini açıkladı.

9 14 YAŞ ARASI

Katılım olarak 9 ile 14 yaş sınıfındaki çocukların başvurabileceği yarışmada, jüri üyelerinin seçtiği ilk 3 slogan 2020 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Yılı’nın sloganı olacak. Bunun yanı sıra slogan yarışmasında dereceye giren çocuklardan birinciye 1 adet laptop, ikinciye 1 adet tablet ve üçüncüye de 1 adet bisiklet hediye edilecek.

YARIŞMA SEÇİCİ KURULU

Etkinlikler kapsamında yarışma seçici kurulu Lüleburgaz Belediyesi tarafından belirlenecek. Seçici kurul 7 kişiden oluşacak.

16 ARALIKTA AÇIKLANACAK

Yarışma başvurularının 9 Aralık mesai bitiminden sonra alınmayacağı bildirilirken seçici kurul 10 ile 13 Aralık tarihlerinde nihai karar için toplanacak. Yarışma sonuçları ise 16 Aralık’ta açıklanacak. Kazananlara ödülleri 2020 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Yılı Açılış Gecesi’nde verilecek.

KATILIM KOŞULLARI

Yarışmaya katılım koşulları ise şöyle;

Yarışma ulusal ve tek kademeli olup katılım yaşı 9 ile 14 yaş arasında olacak.

Yarışmaya her katılımcı en fazla 3 sloganla katılabilecek.

Yarışmaya katılacak katılımcının sloganı ile birlikte Adı-Soyadı, Yarışma için katılımcı tarafından belirlenmiş olan rumuz, TC Kimlik Numarası, Açık Adresi, Telefon Numarası ve varsa e-posta adresi ve velinin imzasının bulunduğu katılım formunu iletmesi gerekmektedir. Katılım Formu Şartname eklerinde yer alacak.

Yarışma ile ilgili başvurular adrese posta, faks yolu ile veya iletişim kısmında bilgisi verilen e-posta adresine ya da elden Lüleburgaz Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ ne yapılacak.

Bu haber 1131 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter