22 Şubat 2020 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Minsolmaz’dan Trakya Üniversitesi’ne ziyaret
Kırklareli # 07 Kasım 2019 Perşembe 07:50

AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Rektör Tabakoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milletvekili Minsolmaz'a teşekkür etti.

Ziyarette Minsolmaz'a üniversitedeki çalışmalar hakkında bilgi veren Rektör Tabakoğlu, üniversitenin gelişim sürecini hızlandırmak için kurum ve kuruluşlarla dayanışma içinde olmaya çalıştıklarını belirtti.

 Trakya Üniversitesinin Balkanlar'ın en önemli eğitim kurumlarından olduğunu aktaran Tabakoğlu, "Bu nedenle sadece Edirne'nin değil Kırklareli de dahil olmak üzere tüm bölgenin sorunları bizi yakından ilgilendiriyor. Dönem Başkanlığı görevini üstlendiğimiz, Trakya Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinin üyesi olduğu Trakya Üniversiteler Birliği çatısı altında da bölgemizin gelişimi için, işbirliği içinde çok önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz." ifadelerini kullandı. 

Milletvekili Minsolmaz da Trakya Üniversitesinin gelişimini ve bölge için attığı adımları yakından takip ettiklerini belirterek, çalışmalarda Rektör Tabakoğlu'na başarı diledi.

AA

Bu haber 367 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter