29 Mayıs 2020 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
DİSK Emekli-Sen üyelerine indirim!
Lüleburgaz # 06 Kasım 2019 Çarşamba 07:56

Uğurcan KARAOĞLU

DİSK Emekli-Sen Lüleburgaz Şubesi üyelerine Lüleburgaz’da bulunan birçok işletmeden çeşitli indirimler geldi.

DİSK Emekli-Sen Lüleburgaz Şube Başkanı Kemal Andoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Avni Berberoğulları, Şube Sekreteri Aysel Tan ve Trakya Bölge Temsilcisi Taner Günerbüyük, gazetemizi ziyaret ederek DİSK Emekli-Sen üyelerine Lüleburgaz’da bulunan birçok işletmede yüzde 10 ile yüzde 30 arasında çeşitli indirimlerin yapılacağı bilgisini verdi.

DİSK Emekli-Sen üyelerine ve 1. derece yakınlara sağlanacak olan indirimlerden yararlanmak için anlaşmalı işletmelere üyelik kartı gösterilmesi zorunluluğu olduğunu  belirten sendika yetkilileri, bu indirimlerden sadece Lüleburgaz DİSK Emekli-Sen üyelerinin değil Türkiye genelinde herhangi bir şubede üyeliği bulunan vatandaşların da yararlanabileceğini duyurdu.

SAĞLIK KURULUŞLARI DA İNDİRİM YAPACAK!

DİSK Emekli-Sen yöneticileri, özel sağlık kuruluşları ile görüşmelerin yapıldığını ve özel hastanelerle de indirim protokolünün en kısa sürede anlaşmaya varılarak imzalanacağını söyledi.

DİSK Emekli Sen’liler, Lüleburgaz’daki diğer esnaflarla da görüşmelerin devam ettiğini ve indirim sağlanacak noktaların artacağının bilgisini verdiler.

DİSK Emekli-Sen üyelerine indirim sağlayacak olan işletmeler şu şekilde;

Ankara Mobilya -Egem-Venüs Giyim -Papatya Giyim -Tayfun Optik -Cadde Döner -Yeşildağ Köftecisi -Happy Döner -Işık Giyim -Çobanoğlu Optik -Göktaş Kırtasiye -Hürriyet Kuyumculuk -Kurukahveci Bakkaloğlu.

 

Bu haber 781 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter