30 Mayıs 2020 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
75 bin TL’lik ödül dağıtılacak
Kırklareli # 10 Ekim 2019 Perşembe 07:31

Trakya Kalkınma Ajansı’nın desteği ile Trakya Üniversiteler Birliği kapsamında düzenlenecek olan III. Trakya Ar-Ge ve Teknoloji Proje Pazarı etkinliği bu yıl Kırklareli Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşecek.

11 Aralık 2019 tarihinde düzenlenecek Proje Pazarı etkinliğine, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi ve Trakya Üniversitesinde görevli akademisyenler, ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrenciler ile sanayiciler, girişimciler ve profesyonel şirketlerde çalışanlar; bireysel veya ekip olarak katılabilecek.

Başvurular; mühendislik, sosyal bilimler, sağlık bilimleri, teknik bilimler ve temel bilimler alanlarını kapsarken, başarılı bulunan projelere 25 bin liraya kadar ödül verilecek.

Değerlendirme ve Ödül Kurulu tarafından başarılı bulunan projeler “Ticarileştirme Desteği” kapsamında ödüllendirilecek ve birinciye 25 bin TL, ikinciye 20 bin TL, üçüncüye 15 bin TL, dördüncüye 10 bin TL, beşinciye 5 bin TL ödül verilecek.

Proje Pazarına başvurular 1 Kasım 2019 Cuma günü son bulacak.

 

 

Bu haber 590 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter