25 Mayıs 2020 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
LTSO üyelerine faiz indirimi müjdesi!
Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine düşük faiz oranlı bireysel ve ticari taşıt kredisi ile Esnaf Candır ve Kobi Tanışma kredilerinde faiz indirimi müjdesi verildi.
Lüleburgaz # 10 Ekim 2019 Perşembe 07:29

Haber Merkezi

Kamu bankalarınca yerli üretimi desteklemek, ticari ve bireysel taşıt ihtiyaçlarını düşük maliyetli krediler ile karşılamak amacıyla hazırlanan Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Paketi, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine de sunuldu.

Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Paketi hakkında Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Ziraat Bankası Lüleburgaz Şubesi Müdürü Zafer Terzioğlu, oda üyelerine yönelik düşük faiz oranlı bireysel ve ticari taşıt kredisi müjdesi verdi.

Bu kapsamda oda üyelerine, Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Kampanyası'nda yer alan anlaşmalı otomotiv firmalarının binek ve ticari araç modellerinde faiz oranları yüzde 0,49-0,69 bandında faiz uygulanacak

Katkı payı tutarı dışında kalan 120 bin TL'ye kadar olan kredilerde aylık yüzde 1,17 faiz oranı uygulanacak.

VAKIFBANK’TAN ESNAF CANDIR VE KOBİ TANIŞMA  KREDİLERİ

Öte yandan VakıfBank'tan LTSO Üyelerine avantajlı faiz oranları ile Esnaf Candır ve Kobi Tanışma  Kredileri müjdesi verildi.

Vakıflar Bankası Lüleburgaz Şubesi Müdürü Gül Gezer LTSO’ya yaptığı ziyarette, Oda Üyelerine yönelik Esnaf Candır ve Kobi Tanışma kredileri ile yüzde 1,08’den başlayan faiz oranları indirimi müjdesi verdi.

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İlhami Cebelli; “Ülke ekonomimizin canlanmaya başladığı bu dönemde devlet bankalarımızın desteğinin devam etmesi sevindirici” dedi.

 

Bu haber 447 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter