30 Mayıs 2020 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
 “Sadaka istemiyoruz” demişti
Serbest güreşte Türkiye 3’üncüsü olan Ege Yılmaz’ın babası Zafer Yılmaz’ın, Lüleburgaz Belediyesi’nin 8 ay boyunca 200 TL’lik destek verme kararına karşı verdiği dilekçeye Lüleburgaz Belediyesi’nden red cevabı geldi. Baba Yılmaz, “Sadaka istemiyoruz. Başarılar bu kadar ucuz olmamalı” demişti.
Lüleburgaz # 07 Ekim 2019 Pazartesi 07:07

Tansu Edip GÖKBUDAK

Serbest güreşte 41 kilogramda Türkiye 3’üncüsü olup, Lüleburgaz Belediyesi tarafından 8 ay boyunca 200 TL nakdi destek sağlanması kararlaştırılan Ege Yılmaz’la ilgili Lüleburgaz Belediye Meclisi’nden karar çıktı.

Geçtiğimiz ayki meclis toplantısında 8 ay boyunca 200 TL nakdi destek sağlanması oy birliğiyle kararlaştırılan Ege Yılmaz’la ilgili babası Zafer Yılmaz, daha fazla nakdi destek sağlanması yönünde belediyeye müracaat etmişti.

OY BİRLİĞİYLE REDDEDİLDİ

Müracaat sonucunu inceleyen Lüleburgaz Belediye Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu, Ege Yılmaz’a verilen nakdi yardımın yeterli olduğunu belirterek, nakdi yardımın daha fazla olması yönünde görüş sundu.

Meclise gelen komisyon raporunda meclis üyeleri Ege Yılmaz’a verilen aylık 200 TL’lik nakdi yardımın yeterli olduğu ve bu nedenle de nakdi yardımın artırılma talebini oy birliğiyle reddetti.

 

Bu haber 1861 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter