26 Ocak 2020 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Kenar ailesinin mutlu günü
Kırklareli # 11 Eylül 2019 Çarşamba 07:32

Metin KARAKUŞ

Babaeski’de Kenar ailesinin kızları Fulya Kenar ile Ertaş ailesinin oğulları Sinan Ertaş evlilik yolunda ilk adımı attı.

Babaeski Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Buyur’un ablası Makbule Buyur’u kızı ve Öner Gıda Şirketi Pazarlama Sorumlusu Gürkan Kenar’ın ablası, Viyana’da bulunan Mondi Fabrikası’nın Alım Satım Müdürü Çevre Mühendisi Fulya Kenar, 6 senedir birlikte olduğu Majorel Fabrikası’nın Şirket Müdürü Sinan Ertaş ile evlilik yolunda ilk adımı atarak, sade bir törenle nişanlandı.

Hacı Abi İdeal Restaurant’ta düzenlenen nişan törenine, Fulya Kenar ve Sinan Ertaş’ın çok yakın aile dostları çalışma arkadaşları olan Amerika, İsviçre, Fransa ve Almanya’dan gelen seçkin davetli topluluğu katıldı.

Mutlukları ve sevinçleri gözlerinden okunan Fulya Kenar ve Sinan Ertaş’ın nişan yüzüklerini ise İzmir'in saygın ailelerinde biri olan ve aynı zamanda Damat beyin Babası olan Güneş Ertaş taktı.

Düzenlenen törende; Nişan yüzükleri takılan gençler Fulya Kenar ve Sinan Ertaş, Süzer Müzik Grubu’nun 9/8 oyun havaları eşliğinde gece boyunca, oynayarak pistten inmediler.

Yeğeninin nişan töreninde çok duygulanan Babaeski Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Buyur, yeğeni Fulya Kenar ve nişanlısı Sinan Ertaş’ı tebrik ederek, kendilerine ömür boyu mutluluklar diledi.

 

Bu haber 2489 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter