19 Ocak 2020 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Bahçeşehir yeni dönemi açtı
Lüleburgaz # 11 Eylül 2019 Çarşamba 07:29

Lüleburgaz Bahçeşehir Koleji 2019-2020 eğitim öğretim yılına okul bahçesinde gerçekleştirdiği, öğrencileri, idarecileri ve öğretmenlerinin de hazır bulunduğu bir törenle 'Merhaba' dedi.

Bahçeşehir Koleji Lüleburgaz Okul Müdürü Hüseyin Gürçay, günün anlam ve önemiyle ilgili konuşmasında; "Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedef doğrultusunda hız kesmeden çağdaş nesiller yetiştirmeye devam eden Bahçeşehir Koleji yeni dönemine de aynı ilkelerle ve kararlılıkla hazırdır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız, gelecekte hem ülkemizi hem de dünyayı yönetecek lider adaylarıdır. Sizlerin bize emaneti olan çocuklarımızı, memleket sevgisi ile yoğrulmuş, ülkemize faydalı bireyler olma amacı ile dünya ile çalışan, dünya ile konuşan, dünya ile yarışan birer dünya vatandaşı olarak yarınlara hazırlamak öncelikli görevimizdir. Bu ülkenin yarını olan çocuklarınız bizlere emanettir. Onları dünya vatandaşı kılacak eğitim ve öğretim programlarıyla donatmaksa bizlerin birinci vazifesidir" ifadelerini kullandı.

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz ve eşlerinin de katılımıyla gerçekleşen tören sonrasında öğrenciler sınıflarına geçerek yeni ders yılına başladılar.

Bu haber 477 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter