26 Ocak 2020 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Herkes spor yapsın diye
Lüleburgaz # 11 Eylül 2019 Çarşamba 07:24

Uğurcan KARAOĞLU

Lüleburgaz’da hizmet veren Gönül Kırtasiye’nin sahibi ve Muay Thai hakemi Gönül Çelik, 2003 yılından bugüne kadar devam ettirdiği Gönülden Gönül’e kampanyasına bu yıl da devam edecek.

Gönül Çelik, dükkânından alışveriş yapan herkes için 15 gün ücretsiz satranç, masa tenisi, tekvando, muay thai, kick boks, voleybol, futbol, basketbol, dans, vücut geliştirme, aikido, tiyatro, drama, halk oyunları, plates, resim gibi çeşitli spor dallarında eğitim imkanı tanıyor.

Çelik, spor kulüplerinden gelen her öğrenci için de kırtasiye alışverişlerinde yüzde 20 indirim yaptıklarını söyledi.

Gazetemize konuşan Çelik; “Öncelikle, Akademi Basketbol’dan Recep Akbulut’a, Voleybol’da Adnan Tayfun’a, Futbolda Kadir Öztürk’e, Kort Tenisinde İnanç Kızılkaya’ya, Muay Thai ve Kick Boks’ta Eser Ekici’ye Ulaş Mental Aritmetikten Gülsüm hocamıza, Zımba Fitness ve Plates’ten Fatma Aykut’a, Dans’ta Sedat İşbilen’e ve eşi Arzu İşbilen’e, Halkoyunlarından Erdinç Fırıncılar’a ve yardımcısı Tijencan Sancaktaroğlu’na, Aikido’da Ayhan Demirelli’ye, Tiyatro ve dramada Müjdat Eraslan’a, vücut geliştirme ve fitness’da Suat Yılmaz’a, Muay Thai ve Kick Boks’ta Levent Karakaya’ya, Satranç’ta Şengül Orlu’ya, Masa Tenisinde Soner Polat’a, Tekvando’da Fatih Çalışkan’a, Resim’de ise Aysun Çeçe hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Bu yılda kampanyamıza yeni katılım sağlamış hocalarımızla devam ediyoruz. 2003 yılında başlattığımız Gönülden Gönül’e adlı kampanyamız ile her yıl artan kadromuzla devam ediyoruz. Spor kulüplerinden gelen öğrencilerimize de kırtasiye alışverişlerinde yüzde 20 indirim sağlıyoruz.” dedi.

Bu haber 1368 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter