21 Eylül 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
3. Balkan Çocuklar Tenis Turnuvası sona erdi
Lüleburgaz # 10 Eylül 2019 Salı 07:47

Lüleburgaz Belediyesi ve Lüleburgaz Tenis Kulübü tarafından gerçekleştirilen 3. Balkan Çocuklar Tenis Turnuvası 8 Eylül’de sona erdi.

Atatürk’ü Anlama, Anlatma ve Gençlik Yılı kapsamında Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde (LYKA)  6-7-8 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleşen turnuvaya Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan’dan küçük sporcular katıldı.

Bulgaristan’ın Kırcaali, Svilengrad, Harmanlı, Novatogora; Yunanistan’ın Orestiada şehirlerinden U10-U12-U14 kategorilerinden tenisçilerin katıldığı turnuvada Lüleburgaz’ı, Lüleburgaz Tenis Kulübü temsil etti.

Tenis müsabakalarının ardından dereceye giren sporcular şöyle oldu;

10 Yaş Tek Erkekler 1’nci Grup

Şampiyon: Deniz Aksu (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

Finalist: Atakan Öner (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

10 Yaş Tek Erkekler 2’nci Grup

Şampiyon: Rusi Nestorov (Harmanlı Tenis Kulübü) (BGR)

Finalist: Efe Dayıoğlu (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

10 Yaş Tek Kızlar 1’nci Grup

Şampiyon: Gabriela Hrsitova Hrıstova (Nova Zagora Tenis Kulübü) (BGR)

Finalist: Ecrin Sacalı (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

10 Yaş Tek Kızlar 2’nci Grup

Şampiyon: Duru Sınar (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

Finalist: Defne Düzyol (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

12 Yaş Tek Erkekler 1’nci Grup

Şampiyon: Kutay Çakır (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

Finalist: Dimitar Georgiev Dobrev (Harmanlı Tenis Kulübü) (BGR)

12 Yaş Tek Kızlar 1’nci Grup

Şampiyon: Nehir Beren Uzuntekin (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

Finalist: Danaya Antonova Hrıstova (Nova Zagora Tenis Kulübü) (BGR)

12 Yaş Tek Kızlar 2’nci Grup

Şampiyon: Stellana Krasimirova Gıcheva (Nova Zagora Tenis Kulübü) (BGR)

Finalist: Duru Güreler (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

12 Yaş Tek Kızlar 3’ncü Grup

Şampiyon: Nikol Dimitrova Slalova (Harmanlı Tenis Kulübü) (BGR)

Finalist: Zeynep Kahya (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

14 Yaş Tek Erkekler 1’nci Grup

Şampiyon: Eren Erdınch  (Kırcaali Tenis Kulübü) (BGR)

Finalist: Martin Krasimirov Gıchev (Nova Zagora Tenis Kulübü) (BGR)

14 Yaş Tek Erkekler 2’nci Grup

Şampiyon: Atanas Ivanov (Kırcaali Tenis Kulübü) (BGR)

Finalist: Yvor Kamenov Dreharov (Harmanlı Tenis Kulübü) (BGR)

14 Yaş Tek Erkekler 3’ncü Grup

Şampiyon: Emre Yaman (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

Finalist: Stefan Vatev (Kırcaali Tenis Kulübü) (BGR)

14 Yaş Tek Kızlar 1’nci Grup

Şampiyon: Hrıstiana Antonova Hrıstova (Nova Zagora Tenis Kulübü) (BGR)

Finalist: Martina Iona Chobanova (Kırcaali Tenis Kulübü) (BGR)

Yeni Başlayan Kızlar

Şampiyon: Özge İnci Öz (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

Finalist: Pembe İnci Öz (Lüleburgaz Tenis Kulübü) (TUR)

 

Bu haber 87 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter