14 Aralık 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Malkara-Nilüfer kardeş oldu
Malkara Belediyesi ile Nilüfer Belediyesi arasında kardeş şehir protokolü imzalandı.
Güncel Gündem # 09 Ağustos 2019 Cuma 07:10

Nilüfer Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleştirilen kardeş şehir protokolü imza töreni, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem arasında atılan karşılıklı imzalarla resmiyet kazandı.

İmza töreninde; Malkara Belediyesi Mali İşler Müdürü Mehmet Engin ve Malkara Belediyesi Veteriner Hekimi Atilla Bakın yer aldı.

Kardeş şehir ilişkilerine başlanılan Nilüfer Belediyesi ile kardeş şehir protokolünün imzalandığını belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Malkara Belediyesi ile Nilüfer Belediyesi arasında imzalanan kardeş şehir protokolü ile iki kent arasında ekonomik, sosyal ve kültürel dayanışmayla köklü ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz. Nilüfer ilçesi son derece planlı bir şehir. Bundan sonraki süreçte Nilüfer Belediyesi'nin çalışmalarını yakında takip edeceğiz ve güzel şehrimiz Malkara'ya yapacağımız çalışmalar için fikir alışverişinde bulunacağız. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'e Malkara halkına ve Malkaramıza verdiği desteklerden dolayı  teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu haber 502 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter