03 Temmuz 2020 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Belediyeden ‘Sosyal Hizmet Çadırı’
Edirne # 08 Ağustos 2019 Perşembe 07:47

Keşan Belediyesi’nin önderliğinde ve vatandaşların duyarlılığı ile “Paylaşmak güzeldir” sloganıyla kurulan Sosyal Hizmet Çadırı, Kurban Bayramı öncesinde 6 Ağustos Salı gününden itibaren ihtiyaç sahiplerine hizmet vermeye başladı.

Yürütülen faaliyet ile ilgili basın açıklaması yapan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu: “Sosyal Hizmet Çadırımızı Kurban Bayramı öncesinde Eski İtfaiye alanımızda kurduk ve çadırda hizmet başladı. Kullanılmamış ya da az kullanılmış eşyalar duyarlı vatandaşlar tarafından çadırımıza getiriliyor. İlk gün olmasına rağmen ilgi güzel. Kıyafetten, çantaya, ayakkabıya ve hatta oyuncağa kadar tüm malzemeler buraya bırakılabilir. Buraya gelen eşyalarla bayramı mutlu geçirecek ve memnun edeceğimiz çok vatandaşımız olacak. Şimdiden duyarlı davranan tüm vatandaşlarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Şimdiden tüm hemşehrilerimin Kurban Bayramını kutluyor ve bayramlarının mübarek olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Başkan Helvacıoğlu ve beraberindekiler daha sonra çadırda bulunan vatandaşlarla sohbet ederek yapılan faaliyetle ilgili bilgi verdi ve kıyafet seçimlerinde destek oldu.

Sosyal Hizmet Çadırı, 9 Ağustos 2019 Cuma günü öğleden sonraya kadar hizmet verecek.

 

Bu haber 498 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter