09 Temmuz 2020 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
ŞAMİLKAN’DAN 4 FİNAL…
Babaeski İlçesinde faaliyet gösteren Şamilkan Karate Spor Kulübü, 4 final maçı ile Çanakkale’de büyük başarıya imza attı. Kulüp, Uluslararası Çanakkale Açık 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma Karate Şampiyonası’nda 5 madalya kazandı.
Spor # 29 Temmuz 2019 Pazartesi 02:18

Metin KARAKUŞ

Çanakkale’de 19-21 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenen, “Uluslararası Çanakkale Açık 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma Karate Şampiyonası’nda” mücadele eden, Şamilkan Karate Spor Kulübü sporcularından Abdül Samet Köse, Ümitler Ferdi 52 kg ve Genç 55 kg olmak üzere her iki kiloda 1’inci, Ersel Kocadoğan, Ümitler Ferdi 63 kg’da 2’inci, Burak Özkan, Ümit Ferdi 70 kg’da 2’inci, Bensu Nacakoğulları 50 kg takım maçında 2’incilik elde ederek, madalya ve başarı belgesi aldı.

Şamilkan Karate Spor Kulübü Antrenörü Hayrettin Alkan, Şampiyona sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Şamilkan Karatespor Kulübü olarak, Uluslar arası Çanakkale Açık 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma Karate Şampiyonası’na katıldık. Katıldığımız bu şampiyona bizim için çok büyük bir tecrübe oldu. Şampiyonada dereceye giren her sporcumu ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bu şampiyonada da emeklerimizin karşılığını aldığımız için büyük bir sevinç ve mutluluk duyuyorum.” 

 

Bu haber 1590 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter