14 Aralık 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Panathinaikos başarı belgelerini dağıttı
Lüleburgaz Panathinaikos Basketbol Okulları Kış Dönemi çalışmalarını başarı ile tamamlayan öğrencilere ‘Başarı Belgeleri’ dağıtıldı.
Spor # 26 Temmuz 2019 Cuma 07:10

Uğurcan KARAOĞLU

Avrupa’nın en iyi basketbol akademilerinden biri olan Panathinaikos Basketbol Akademi Lüleburgaz Şubesi’nde, kış dönemi çalışmalarını başarı ile tamamlayan 5-18 yaş arası sporcuların başarı belgeleri dağıtıldı.

“EFSANE BASKETBOLCU OLMAYA YAKLAŞTILAR”

Panathinaikos Basketbol Türkiye Direktörü Önder Çetin, Görünüm Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; “Türkiye’deki 3. yılımızda Türkiye geneli 24 okulumuzda yaklaşık bin 600 öğrencimiz kış dönemi çalışmalarını başarıyla tamamlamış ve efsane basketbolcu olmaya 1 adım daha yaklaşmışlardır. Kış dönemi çalışmalarını tamamlayıcı nitelikteki yaz okullarımız çalışmalarına devam ediyor. Lüleburgazlı tüm çocuklarımızı Lüleburgaz Doğa Koleji salonundaki antrenmanlarımıza Avrupa’nın en iyi basketbol eğitimini almaya devam ediyoruz” dedi.

KİMSESİZLER İLE ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE ÜCRETSİZ

Ayrıca Panathinaikos Basketbol Okullarında kimsesiz çocuklar ile şehit ve gazi çocuklarına da, kursların ücretsiz verildiğini açıklayan Önder Çetin açıklamasının devamında; “Kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimizin 0532 403 47 07 numaralı telefondan ulaşabilirler” dedi.

Bu haber 1368 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter