14 Aralık 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
SPOR CAMİASI YASTA!
Lüleburgaz Düğüncübaşıspor’da kurulduğu günden beri yöneticilik yapan ve son 25 yıldır Düğüncübaşıspor Kulübünün Başkanı olan 61 yaşındaki Şaban Oruç, karaciğerindeki rahatsızlıktan dolayı hayata gözlerini yumdu. Oruç’un cenazesi, 13 Temmuz Cumartesi günü ikindi namazına müteakip Düğüncübaşı Köy Camiinden kaldırılarak Köy Mezarlığına defnedildi.
Spor # 16 Temmuz 2019 Salı 07:37

Uğurcan KARAOĞLU

Hatice Oruç’un eşi, Ramazan ve Erman Oruç’un babaları Şaban Oruç,  karaciğerindeki rahatsızlıktan dolayı tedavi gördüğü Çorlu’daki bir hastanede 13 Temmuz Cumartesi günü saat 07.30’da vefat etti. Oruç’un cenazesi, 13 Temmuz Cumartesi günü ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Düğüncübaşı Köy Camiinden kaldırılarak Köy Mezarlığına defnedildi.

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Merhum Şaban Oruç’un cenazesine, Kırklareli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) Başkanı Hasan Başdemir ve yöneticileri, Lüleburgazspor Kulüp Başkanı Şenol Turan, AK Parti Kırklareli İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Tuzcu, CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Bülent Metin ve CHP İlçe Yönetimi, CHP Lüleburgaz eski İlçe Başkanı Özgür Kaya, Lüleburgaz Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Can Muntaş, Lüleburgaz Mundo Pastaneleri sahibi Şevket Muntaş, spor camiasından birçok isim ile Düğüncübaşıspor Kulübü futbolcuları ve sevenleri katılım gösterdi.

Bu haber 2679 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter