21 Kasım 2019 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
İSTEK Lüleburgaz Okulları açılıyor
İSTEK Vakfı Okulları, yeni eğitim ve öğretim dönemi ile birlikte Lüleburgaz’da hizmet vermeye başlayacak. Öğrenci kayıtlarını almaya başlayan İSTEK Lüleburgaz Okulları bünyesinde Anadolu Lisesi de bulunacak.
Lüleburgaz # 12 Temmuz 2019 Cuma 07:11

Çınar TÜRKMEN

1985 yılında Bedrettin Dalan tarafından kurulan ve bünyesinde 13 Anaokulu, 13 İlkokul, 13 Ortaokul, 12 Lise, 8 Fen Lisesi ve Yeditepe Üniversitesi bulunan İSTEK Vakfı, İSTEK Lüleburgaz Okulları’nı 2019-2020 öğretim yılında hizmete açıyor.

Lüleburgaz Kepirtepe mevkiinde bulunan Mektebim Lüleburgaz Kampüsü İSTEK Okulları bünyesine geçerek yeni dönem için öğrenci kayıtlarını almaya başladı.

Lüleburgaz’daki binada mevcut anaokulu, ilkokul ve ortaokulun yanı sıra Anadolu Lisesi olarak da faaliyet gösterecek okulun Lise Müdürü Çağrı Doğan Sezer ve Kurumsal İletişim Müdürü Ali Berk Peker gazetemizi ziyaret ederek İSTEK Lüleburgaz Okulları hakkında bilgi verdi.

Lise Müdürü Sezer; “İSTEK Vakfı, Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, çağdaş ve girişimci nesiller yetiştirmekte ve bugün Anaokulundan Üniversiteye uzanan bir eğitim zincirine sahip kurumumuz bünyesinde 13 Anaokulu, 13 İlkokul, 13 Ortaokul, 12 Lise, 8 Fen Lisesi ve Yeditepe Üniversitesi mevcut. 2019 -2010 eğitim ve öğretim yılında Çanakkale ve Lüleburgaz okulları eğitim öğretim faaliyetine başlayacak. Lüleburgaz’da bu kapsamda kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ediyoruz” dedi.

 

Bu haber 2268 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter