21 Kasım 2019 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
İYİ Parti’den Lüleburgaz’a üst düzey çıkarma
Lüleburgaz # 10 Temmuz 2019 Çarşamba 07:51

İYİ Parti Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi, İYİ Kadın İnisiyatifi Genel Başkanı Hanna Akyüz, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Erhan Özkan ve Trakya İyi Kadın İnisiyatifi Başkanı Melahat Coşkun Lüleburgaz’da bir dizi ziyarette bulundular.

Akyüz, Orhan ve Coşkun Lüleburgaz’da İYİ Parti İlçe Başkanlığı’nı, Kristal İş Sendikası Trakya Şubesi’ni, Hacı Bektaş Veli Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ve Lüleburgaz Belediyesi’ni ziyaret ettiler.

İYİ Parti İlçe Başkanlığı’nda İlçe Başkanı Sibel Pişkin ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Hanna Akyüz; “Genel Başkanımız Meral Akşener, kadınların ve gençlerin ülkenin önünü açacağına inanıyor ve onları ön planda tutuyor. Meral Akşener’i inşallah hep beraber Cumhurbaşkanı yapacağız” ifadelerini kullandı.

Ardından Kristal İş Sendikası Trakya Şubesi’ne iade-i ziyarette bulunan heyet burada Şube Başkanı Türk İş Kırklareli İl Temsilcisi Ufuk Yaratan’la bir araya geldi.

Buradaki görüşmede bu hafta sendika genel başkanı ile bir araya gelinmesi kararı verildi.

Lüleburgaz Hacı Bektaş Veli Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni de ziyaret eden İYİ Partililer Dernek Başkanı Serbülent Avcı ve ekibi ile planlanan projeler üzerine görüştü.

Lüleburgaz Belediyesi’nde gerçekleştirilen ziyarette ise Lüleburgaz Belediyesi ve Trakya İYİ Kadın İnisiyatifi Başkanlığı olarak ortak projeler gerçekleştirme kararı alındı.

Trakya İYİ Kadın İnisiyatifi Başkanı Melahat Coşkun amaçlarının kadınların güçlenmesi olduğunu ve Trakya’da yaşayan kadınların hayatlarına dokunmayı ve olumlu yönde değiştirmeyi hedeflediklerini belirtti.

 

 

 

Bu haber 728 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter